تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 16 بهمن 1401 )

2
3
4550 تومان 5020 تومان
  • انتصاب معاون جدید گردشگری کیش

انتصاب معاون جدید گردشگری کیش

انتصاب معاون جدید گردشگری کیش


معاون جديد گردشگري کیش طی حكمی  از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش منصوب گردید
علی اصغر مونسان طی حكمی "محمد محب خدايي" را به عنوان معاون گردشگري سازمان منطقه آزاد كیش برگزید.

گردشگری کیش
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد كیش در این حكم با اشاره به سال حماسه سياسي  و حماسه اقتصادي و با تاكید بر رعایت سه اصل صحت، دقت و سرعت آورده است: با توجه به چشم انداز فعاليت هاي جزيره كيش انتظار مي رود در راستاي ارتقاء جايگاه گردشگري، افزايش و تصحيح صنعت توريسم داخلي و بين المللي، مطالعه و پي ريزي صنايع وابسته به صنعت گردشگري با همكاري ساير بخش ها، استفاده از دستاوردهاي بين المللي گردشگري و اقدامات نوآورانه، همچنين جهت بخشيدن به برگزاري همايش ها و جشنواره هاي داخلي و بين المللي با فرهنگي والاي ايران اسلامي و نظارت مستمر بر فعاليت هاي گردشگري، گام هاي اساسي  توسط جنابعالي برداشته شود.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
مهسا
سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم هنگام عاشورا وتاسوعا شبهای تفریحی کیش همچنان پابرجاست ؟؟؟

مدیریت سایت

سلام به شما. خیر دوست عزیز. در تمامی مراسم سوگواری ار جمله ایام محرم و صفر مراکز تفریحی بسته هستند.

مهدی زاده

سلام. توی سفر کیش مادر بزرگم همراه ماست که بخاطر سنش نمیتونه غذای بیرون بخوره ، وسایل و امکاناتی در هتل یا ویلا ها برای طبخ یا گرم کردن غذای آماده وجود دارد ؟ اگر نیست چه وسیله ای میتونیم بیاریم  که هم بتوانیم توی هواپیما ببریم و هم اونجا استفاده کنیم ( برای تهیه غذای کم - برقی یا گازی) ممنون.

مدیریت سایت

سلام جناب مهدی زاده.

شما برای اینکه بخواهید خودتان طبخ داشته باشید باید در سوییت شخصی اقامت بگیرید که گاز و ماکروفر دارند و به راحتی میتونید در اختیار داشته باشید و وسایل هم برای آشپزی هم داره. اما این امکانات در هتل ها مقدور نیست چون اتاق ها گاز ندارند.

رضا

با سلام. داریم با دوستام برنامه سفر رو به کیش می چنیم.تعدادمون زیاده. شما پیشنهادی برای اجاره آپارتمان یا سوئیت توی کیش ندارید؟

مدیریت سایت

سلام آقا رضا.

اگر تعداد شما زیاد هست اجاره سوئیت معمولا براتون کمتر هزینه داره. البته باید نکاتی مانند نوع سفر، تعداد روزهای اقامت و تعداد افرادی که باهم سفر میکنید رو هم در نظر داشته باشد.

میتوانید در کیش سوئیت یا آپارتمان اجاره کنید. اینجور امکان آشپزی کردن رو هم دارید Laughing که هزینه رستوران رفتن توی هر وعده هم کمتر میشه.

نوری
با سلام. شما تور زمینی کیش هم برگزار می کنید؟ به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

<p>سلام دوست گرامی.</p>
<p>متاسفانه ما تور زمینی نداریم. اما میتوانید از طریق بنادر لنگه، آفتاب و یا چارک با لندیگراف به کیش بروید و خودروی شخصی خود را نیز به جزیره کیش انتقال دهید. این مطلب نیز می توانید به شما کمک کند.

نرخ حمل خودرو و مسافر از طریق بنادر به جزیره کیش

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید مشاوران ما در خدمت شما هستند.</p>

مطـالـــــب مـــفـــیــــد