تورهای پیشنهادی امروز ( شنبه 21 تیر 1399 )

3
4
685 تومان 800 تومان
2
3
670 تومان 880 تومان
  • نخستين هم انديشي هنرمندان برای زيبا سازي جزيره كيش در نوروز 93

نخستين هم انديشي هنرمندان برای زيبا سازي جزيره كيش در نوروز 93

نخستين هم انديشي هنرمندان برای زيبا سازي جزيره كيش در نوروز 93
 

نشست معاونت عمراني و زير بنايي سازمان منطقه آزاد كيش با هنرمندان و دانشگاهيان فعال در حوزه هنرهاي تجسمي صبح پنج شنبه 19 دي در سالن اجتماعات سازمان منطقه آزاد كيش برگزار شد.در اين جلسه مهندس افشاري معاون عمراني و زيربنايي سازمان منطقه آزاد كيش با اشاره به تاكيد مهندس مونسان مديرعامل اين سازمان، مبني بر حمايت از هنرمندان ساكن در جزيره كيش و ساير هنرمندان برجسته كشور، از برنامه ريزي هاي گسترده براي استقبال از گردشگران نوروزي و برگزاري جشنواره هاي متعدد هنري در نوروز سال 93 خبر داد و گفت: جزيره كيش در كنار بهره مندي از مواهب طبيعي مي بايست با بهره گيري از تنديس ها، يادمان هاي دائم شهري و به نوبه آن افزايش جاذبه هاي گردشگري، خود را بيش از پيش به عنوان يكي از مقاصد برتر گردشگري كشور مطرح كند.


 در راستاي طرح زيبا سازي كيش، به دعوت معاونت عمراني و زير بنايي سازمان منطقه آزاد كيش گروهي 27 نفره از هنرمندان برجسته كشور در رشته هاي مجسمه سازي، گرافيك، نقاشي، طراحي صنعتي، عكاسي و پژوهش و هنر در 18 و 19 دي از جزيره كيش بازديد كردند .  
هنرمندان و دانشگاهيان كيش نيز در اين نشست با قدرداني از توجه مسوولان سازمان منطقه آزاد كيش به بهره گيري از هنرمندان و دانشگاهيان جزيره كيش و اعتماد به توانايي هاي آنان، پيشنهادات و نظرات خود را درخصوص راهكارهاي مناسب جهت زيبا سازي كيش با بهره گيري ازنشانه هاي هنري ارائه كردند.
گفتني است سازمان منطقه آزاد كيش تلاش دارد با زيبا سازي اين جزيره، خاطره اي متفاوت در نوروز 1393 را براي كيشوندان و گردشگران نوروزي كيش ثبت كند.  

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 43 67 43 67

ندا
اولین باره که میخوام به کیش برم بعد از رسیدن به فرودگاه باید چکار کنم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

 بعد از اینکه بار خود را در فرودگاه تحویل گرفتید به سمت قسمت خروجی فرودگاه كیش هدایت می شوید.معمولا نمایندگان هتل ها در انتهای راهرو یا مقابل درب خروجی فرودگاه منتظر مسافران هستند تا آنها را به هتل برسانند. نماینده هتل خود را پیدا و خود را به ایشان معرفی نمایید تا راهنماییتان نمایند. Laughing


در صورتیکه نماینده هتل شما در فرودگاه حاضر نبود
Undecided می توانید با هتل مربوطه تماس بگیرید یا از تاکسی برای رفتن به هتل استفاده نمایید. 

امیدورام سفر خوبی داشته باشید.

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

لیلا
شب یلدا کیش مراسم ویژه داره؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز

بله، جشن هایی به صورت عمومی برگزار می شود که میتوانید در آن ها شرکت کنید. ممکن است برخی هتل ها و مراکز تفریحی هم جشن هایی برگزار کنند. اگر دوست دارید در جشن ها شرکت کنید، می تونید قبل از رفتن هنگام انتخاب هتل بپرسید که در چه هتلی جشن برگزار می شود Laughing.

مهدی زاده

سلام. توی سفر کیش مادر بزرگم همراه ماست که بخاطر سنش نمیتونه غذای بیرون بخوره ، وسایل و امکاناتی در هتل یا ویلا ها برای طبخ یا گرم کردن غذای آماده وجود دارد ؟ اگر نیست چه وسیله ای میتونیم بیاریم  که هم بتوانیم توی هواپیما ببریم و هم اونجا استفاده کنیم ( برای تهیه غذای کم - برقی یا گازی) ممنون.

مدیریت سایت

سلام جناب مهدی زاده.

شما برای اینکه بخواهید خودتان طبخ داشته باشید باید در سوییت شخصی اقامت بگیرید که گاز و ماکروفر دارند و به راحتی میتونید در اختیار داشته باشید و وسایل هم برای آشپزی هم داره. اما این امکانات در هتل ها مقدور نیست چون اتاق ها گاز ندارند.