تورهای پیشنهادی امروز ( دوشنبه 14 آذر 1401 )

2
3
3325 تومان 3800 تومان
3
4
3470 تومان 3990 تومان
  • فراخوان طراحي نشان کیش

فراخوان طراحي نشان کیش

فراخوان طراحي نشان کیش

سازمان منطقه آزاد کیش برای ارتقای کیفی سیمای جزیره کیش طی فراخوانی از هنرمندان علاقه مند دعوت به همکاری کرد . در این فراخوان که برای طراحي و ساخت اثر حجمي با موضوع کیش برگزار شده از تمام هنرمندان دعوت مي شود طرح هاي پيشنهادي خود را به صورت ماكتی باحداقل 20 سانتیمتر و حداكثر 50 سانتیمتر به سازمان منطقه آزاد کیش ارسال کنند.

طراحي نشان کیش
به گفته طاهره قیومی توجه به سيماي طرح در روز و شب وشاکله گردشگری کیش به عنوان وجه غالب اقتصاد جزیره، نگاه مناسب به موقعیت جغرافیایی جزیره و جایگاه خلیج فارس و اقلیم آن از ديگر خصوصياتي است كه در تهيه طرح مي بايست مورد توجه قرار گيرد.  شرکت کنندگان در این فراخوان تا 20 دی سال جاری فرصت دارند پیشینه کاری و مشخصات اثر پيشنهادي شامل ابعاد، مواد سازنده ، اهداف طرح و روش ساخت و قيمت پيشنهادي خود را با ذكر نشاني دقيق پستي و تلفن تماس خود به واحد روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش واقع در ساختمان مرکزی سازمان در جزیره کیش ارسال كنند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیشادامه داد : توجه به زمينه فرهنگ و هويت بومي جزیره کیش، هويت ملي و مذهبي کشور، ميزان خاطره انگيزي، هويت بخشي، تأثير گذاري و ماندگاري نماد، خوانايي و شاخص بودن شكل نماد، بكار گيري اصول زيباشناسي در زمينه شكل، اندازه، مقياس، تناسبات و ...،خلاقيت و بديع بودن و اجرايي بودن طرح از جمله ویژگی هایی است که هنرمندان در تهیه طرح پیشنهادی باید مورد توجه قرار دهند.
لازم به ذکر است بديهي است نتيجه آثار پس از اعلام رأي كميته داوری به اطلاع هنرمندان خواهد رسيد وطرح و امتياز اثر برگزيده توسط سازمان منطقه آزاد کیش خریداری خواهد شد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
یاسمن
کدوم رستوران های کیش را برای صرف غذا پیشنهاد میدید و قیمت ها و کیفیت رستوران ها به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

یاسمن خانم سلام.

رستوران های کیش متفاوت هستند.

  • رستوران های همراه با موزیک زنده
  • رستورانهای معمولی

قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند. Surprised

با توجه به جزیره بودن کیش و اینکه بیشتر مواد اولیه از شهرهای دیگر به این جزیره می آید کیفیت غذاها معمولی بوده و در رستورانها نباید انتظار بالایی داشته باشید. 

مهسا
سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم هنگام عاشورا وتاسوعا شبهای تفریحی کیش همچنان پابرجاست ؟؟؟

مدیریت سایت

سلام به شما. خیر دوست عزیز. در تمامی مراسم سوگواری ار جمله ایام محرم و صفر مراکز تفریحی بسته هستند.

سمانه
سلام. میخواستم درباره قیمت تفریحات کیش اطلاعات دست بیارم. که به چه صورت هست؟ قیمت تفریحات آبی مثل جت اسکی ، غواصی و ... چقدر است؟

مدیریت سایت

سلام سمانه جان.

معمولا در هتل های کیش غرفه هایی برای گشت های روزانه مسافران در نظر گرفته می شود که میتوانید از این طریق اقدام کنید و همیشه تخفیفاتی هم برای مسافران در نظر گرفته می شود.

قیمت این تفریحات تقریبا در تمام کلوپ ها یکسان هستند. میتوانید از مطلبی که در سایت هست جزییات قیمت ها را ببینید. قیمت تفریحات در کیش Laughing

آقای حامدی
میخواستم همراه با خانواده نیمه اول دیماه یک سفری به کیش برم دو شب از یکی از هتل های کیش بصورت رایگان میتونم استفاده کنم ولی بقیه هزینه ها با خودم است لطف کنید راهنمایی بفرمائید اگر بخوام سه یا چهار شب توی کیش باشم و دو شب هتل رایگان خودم رو هم استفاده کنم باید چیکار کنم؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

 در این مورد مشکلی وجود نداره. شما میتونید از هتلتون استفاده کنید و برای 2 شب بعدی در هتلی که میخواید رزرو بگیرید.

.راجع پرواز صبحتی نکردید .پرواز رو هم که جدا باید بردارید

.
مطـالـــــب مـــفـــیــــد