تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 15 تیر 1399 )

2
3
590 تومان 700 تومان
2
3
1090 تومان 1300 تومان
 • فراخوان طراحي نشان کیش

فراخوان طراحي نشان کیش

فراخوان طراحي نشان کیش

سازمان منطقه آزاد کیش برای ارتقای کیفی سیمای جزیره کیش طی فراخوانی از هنرمندان علاقه مند دعوت به همکاری کرد . در این فراخوان که برای طراحي و ساخت اثر حجمي با موضوع کیش برگزار شده از تمام هنرمندان دعوت مي شود طرح هاي پيشنهادي خود را به صورت ماكتی باحداقل 20 سانتیمتر و حداكثر 50 سانتیمتر به سازمان منطقه آزاد کیش ارسال کنند.

طراحي نشان کیش
به گفته طاهره قیومی توجه به سيماي طرح در روز و شب وشاکله گردشگری کیش به عنوان وجه غالب اقتصاد جزیره، نگاه مناسب به موقعیت جغرافیایی جزیره و جایگاه خلیج فارس و اقلیم آن از ديگر خصوصياتي است كه در تهيه طرح مي بايست مورد توجه قرار گيرد.  شرکت کنندگان در این فراخوان تا 20 دی سال جاری فرصت دارند پیشینه کاری و مشخصات اثر پيشنهادي شامل ابعاد، مواد سازنده ، اهداف طرح و روش ساخت و قيمت پيشنهادي خود را با ذكر نشاني دقيق پستي و تلفن تماس خود به واحد روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش واقع در ساختمان مرکزی سازمان در جزیره کیش ارسال كنند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیشادامه داد : توجه به زمينه فرهنگ و هويت بومي جزیره کیش، هويت ملي و مذهبي کشور، ميزان خاطره انگيزي، هويت بخشي، تأثير گذاري و ماندگاري نماد، خوانايي و شاخص بودن شكل نماد، بكار گيري اصول زيباشناسي در زمينه شكل، اندازه، مقياس، تناسبات و ...،خلاقيت و بديع بودن و اجرايي بودن طرح از جمله ویژگی هایی است که هنرمندان در تهیه طرح پیشنهادی باید مورد توجه قرار دهند.
لازم به ذکر است بديهي است نتيجه آثار پس از اعلام رأي كميته داوری به اطلاع هنرمندان خواهد رسيد وطرح و امتياز اثر برگزيده توسط سازمان منطقه آزاد کیش خریداری خواهد شد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

 • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
 • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
 • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
 • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
 • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
 • 021 43 67 43 67

کریمی
برای کاهش هزینه های سفر به کیش، تور کیش بهتر است یا یا سفر به صورت شخصی؟

مدیریت سایت

سلام جناب کریمی

معمولا اگر به صورت تور سفر کنید برای شما به صرفه تر هست و دلیل ارزانتر بودن تور نسبت به سفر شخصی هم موارد زیر است

 1. بیشتر هتل ها گارانتی اژانسی ها است و شما اگه به صورت جداگانه از هتل اقامت بگیرید، باید با نرخ برد هتل پرداختی انجام بدهید و اقامت بگیرید.
 2. بلیط هواپیما هم به همین صورت است و آژانسی ها صندلی هواپیما را چارتر می کنند.

بنابراین قیمت تمام شده تور کیش که شامل بلیط هواپیما و اقامت هتل هست، بسیار ارزانتر از قیمتی است که شخص بصورت جداگانه برای خرید بلیط و رزرو هتل هزینه می کندLaughing.

سمانه
سلام. میخواستم درباره قیمت تفریحات کیش اطلاعات دست بیارم. که به چه صورت هست؟ قیمت تفریحات آبی مثل جت اسکی ، غواصی و ... چقدر است؟

مدیریت سایت

سلام سمانه جان.

معمولا در هتل های کیش غرفه هایی برای گشت های روزانه مسافران در نظر گرفته می شود که میتوانید از این طریق اقدام کنید و همیشه تخفیفاتی هم برای مسافران در نظر گرفته می شود.

قیمت این تفریحات تقریبا در تمام کلوپ ها یکسان هستند. میتوانید از مطلبی که در سایت هست جزییات قیمت ها را ببینید. قیمت تفریحات در کیش Laughing

نوری
با سلام. شما تور زمینی کیش هم برگزار می کنید؟ به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

<p>سلام دوست گرامی.</p>
<p>متاسفانه ما تور زمینی نداریم. اما میتوانید از طریق بنادر لنگه، آفتاب و یا چارک با لندیگراف به کیش بروید و خودروی شخصی خود را نیز به جزیره کیش انتقال دهید. این مطلب نیز می توانید به شما کمک کند.

نرخ حمل خودرو و مسافر از طریق بنادر به جزیره کیش

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید مشاوران ما در خدمت شما هستند.</p>

یاسمن
کدوم رستوران های کیش را برای صرف غذا پیشنهاد میدید و قیمت ها و کیفیت رستوران ها به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

یاسمن خانم سلام.

رستوران های کیش متفاوت هستند.

 • رستوران های همراه با موزیک زنده
 • رستورانهای معمولی

قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند. Surprised

با توجه به جزیره بودن کیش و اینکه بیشتر مواد اولیه از شهرهای دیگر به این جزیره می آید کیفیت غذاها معمولی بوده و در رستورانها نباید انتظار بالایی داشته باشید.