تورهای پیشنهادی امروز ( شنبه 9 مرداد 1400 )

4
5
1920 تومان 2200 تومان
4
5
1690 تومان 1900 تومان
  • فراخوان طراحي نشان کیش

فراخوان طراحي نشان کیش

فراخوان طراحي نشان کیش

سازمان منطقه آزاد کیش برای ارتقای کیفی سیمای جزیره کیش طی فراخوانی از هنرمندان علاقه مند دعوت به همکاری کرد . در این فراخوان که برای طراحي و ساخت اثر حجمي با موضوع کیش برگزار شده از تمام هنرمندان دعوت مي شود طرح هاي پيشنهادي خود را به صورت ماكتی باحداقل 20 سانتیمتر و حداكثر 50 سانتیمتر به سازمان منطقه آزاد کیش ارسال کنند.

طراحي نشان کیش
به گفته طاهره قیومی توجه به سيماي طرح در روز و شب وشاکله گردشگری کیش به عنوان وجه غالب اقتصاد جزیره، نگاه مناسب به موقعیت جغرافیایی جزیره و جایگاه خلیج فارس و اقلیم آن از ديگر خصوصياتي است كه در تهيه طرح مي بايست مورد توجه قرار گيرد.  شرکت کنندگان در این فراخوان تا 20 دی سال جاری فرصت دارند پیشینه کاری و مشخصات اثر پيشنهادي شامل ابعاد، مواد سازنده ، اهداف طرح و روش ساخت و قيمت پيشنهادي خود را با ذكر نشاني دقيق پستي و تلفن تماس خود به واحد روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش واقع در ساختمان مرکزی سازمان در جزیره کیش ارسال كنند.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیشادامه داد : توجه به زمينه فرهنگ و هويت بومي جزیره کیش، هويت ملي و مذهبي کشور، ميزان خاطره انگيزي، هويت بخشي، تأثير گذاري و ماندگاري نماد، خوانايي و شاخص بودن شكل نماد، بكار گيري اصول زيباشناسي در زمينه شكل، اندازه، مقياس، تناسبات و ...،خلاقيت و بديع بودن و اجرايي بودن طرح از جمله ویژگی هایی است که هنرمندان در تهیه طرح پیشنهادی باید مورد توجه قرار دهند.
لازم به ذکر است بديهي است نتيجه آثار پس از اعلام رأي كميته داوری به اطلاع هنرمندان خواهد رسيد وطرح و امتياز اثر برگزيده توسط سازمان منطقه آزاد کیش خریداری خواهد شد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

ماکان
برای سفر به کیش مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


از نظر آب و هوا مناسبترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوائل دی ماه تا اواخر ماه اردیبهشت می باشد. هوای کیش در این ماهها بسیار مطلوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای کیش مراجعه کنید.

لیلا
شب یلدا کیش مراسم ویژه داره؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز

بله، جشن هایی به صورت عمومی برگزار می شود که میتوانید در آن ها شرکت کنید. ممکن است برخی هتل ها و مراکز تفریحی هم جشن هایی برگزار کنند. اگر دوست دارید در جشن ها شرکت کنید، می تونید قبل از رفتن هنگام انتخاب هتل بپرسید که در چه هتلی جشن برگزار می شود Laughing.

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

آقای طیبی
هزينه بردن خودرو به کيش از چارک چقدر است؟

مدیریت سایت

 

جناب آقای طیبی

  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 650 هزار ریال و هزینه هر سرنشین 350 هزار ریال در نظر گرفته شده است. برای افراد زیر پنج سال و راننده هزینه ای دریافت نمی شود.Laughing
  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر آفتاب به کیش برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 550 هزار ریال و هر سرنشین 350 هزار ریال است. از افراد زیر پنج سال و راننده نیز هزینه ای دریافت نخواهد شد.
  •  هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر لنگه به کیش و بالعکس برای خودرو بدون راننده و سر نشین دو میلیون و 180 هزار ریال، سرنشین و راننده 900 هزار ریال و مسافر روی عرشه 810 هزار ریال عنوان شده است. افراد زیر دو سال نیز می توانند به صورت رایگان تردد کنند.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد