تورهای پیشنهادی امروز ( جمعه 8 مرداد 1400 )

4
5
1920 تومان 2200 تومان
4
5
1690 تومان 1900 تومان
  • فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش

فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش

فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ارایه شفاف اطلاعات و توزیع عادلانه فرصت های اقتصادی، فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش در دوره جدید فعالیت منطقه آزاد احصا و در دسترس همگان قرار گرفته است و بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار گرفت.


وی گفت: همانگونه که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از روز معارفه بر آن تاکید داشته است، درهای جزیره کیش به روی سرمایه گذاران باز است و همه هموطنان داخل و خارج کشور و نیز شرکت های خارجی می توانند در روند توسعه و پیشرفت کیش سهیم شوند.
قیومی گفت: در راستای جذب سرمایه گذاران بیشتر به جزیره کیش، فرصت های سرمایه گذاری در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس فعالان اقتصادی و علاقه مندان به سرمایه گذاری قرار گرفته است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه اظهار کرد: با توجه به برنامه منطقه آزاد کیش در دولت تدبیر و امید برای شکل گیری دهکده های گردشگری ورزش، سلامت و آموزش در این جزیره شماری از طرح ها در این راستا حمایت می شوند.
قیومی با اشاره به تاکید مدیرعامل این سازمان بر زیباسازی سواحل و بهره گیری از مواهب طبیعی گفت: شماری از فرصت های سرمایه گذاری نیز در راستای ارایه خدمات به گردشگران فراروی سرمایه گذاران قرار گرفته است.
وی در این زمینه ساخت رستوران غذاهای دریایی در مناطق ساحلی کیش از جمله کشتی یونانی و همچنین رستوران هوایی و رستوران مجموعه ورزشی المپیک را از فرصت های فراروی فعالان اقتصادی و گردشگری دانست.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
محمدطه
با سلام و خسته نباشید. شما تور اقساطی هم برگزار می کنید؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


قبلا تور کیش بصورت اقساط ارائه می شد اما بدلیل بدعهدی برخی از مشتریان دیگر ارائه چنین تور هایی امکان پذیر نیست.
شما می توانید بجای آن از تور های افری و ارزون ما استفاده کنید تماس بگیرید.

مهدی زاده

سلام. توی سفر کیش مادر بزرگم همراه ماست که بخاطر سنش نمیتونه غذای بیرون بخوره ، وسایل و امکاناتی در هتل یا ویلا ها برای طبخ یا گرم کردن غذای آماده وجود دارد ؟ اگر نیست چه وسیله ای میتونیم بیاریم  که هم بتوانیم توی هواپیما ببریم و هم اونجا استفاده کنیم ( برای تهیه غذای کم - برقی یا گازی) ممنون.

مدیریت سایت

سلام جناب مهدی زاده.

شما برای اینکه بخواهید خودتان طبخ داشته باشید باید در سوییت شخصی اقامت بگیرید که گاز و ماکروفر دارند و به راحتی میتونید در اختیار داشته باشید و وسایل هم برای آشپزی هم داره. اما این امکانات در هتل ها مقدور نیست چون اتاق ها گاز ندارند.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد