تورهای پیشنهادی امروز ( سه شنبه 27 مهر 1400 )

3
4
2100 تومان 2700 تومان
3
4
2150 تومان 2400 تومان
4
5
3390 تومان 3600 تومان
  • فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش

فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش

فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با تاکید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بر ارایه شفاف اطلاعات و توزیع عادلانه فرصت های اقتصادی، فرصت های سرمایه گذاری در جزیره کیش در دوره جدید فعالیت منطقه آزاد احصا و در دسترس همگان قرار گرفته است و بر روی پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قرار گرفت.


وی گفت: همانگونه که مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از روز معارفه بر آن تاکید داشته است، درهای جزیره کیش به روی سرمایه گذاران باز است و همه هموطنان داخل و خارج کشور و نیز شرکت های خارجی می توانند در روند توسعه و پیشرفت کیش سهیم شوند.
قیومی گفت: در راستای جذب سرمایه گذاران بیشتر به جزیره کیش، فرصت های سرمایه گذاری در پایگاه اطلاع رسانی این سازمان در دسترس فعالان اقتصادی و علاقه مندان به سرمایه گذاری قرار گرفته است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش در ادامه اظهار کرد: با توجه به برنامه منطقه آزاد کیش در دولت تدبیر و امید برای شکل گیری دهکده های گردشگری ورزش، سلامت و آموزش در این جزیره شماری از طرح ها در این راستا حمایت می شوند.
قیومی با اشاره به تاکید مدیرعامل این سازمان بر زیباسازی سواحل و بهره گیری از مواهب طبیعی گفت: شماری از فرصت های سرمایه گذاری نیز در راستای ارایه خدمات به گردشگران فراروی سرمایه گذاران قرار گرفته است.
وی در این زمینه ساخت رستوران غذاهای دریایی در مناطق ساحلی کیش از جمله کشتی یونانی و همچنین رستوران هوایی و رستوران مجموعه ورزشی المپیک را از فرصت های فراروی فعالان اقتصادی و گردشگری دانست.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

سمانه
سلام. میخواستم درباره قیمت تفریحات کیش اطلاعات دست بیارم. که به چه صورت هست؟ قیمت تفریحات آبی مثل جت اسکی ، غواصی و ... چقدر است؟

مدیریت سایت

سلام سمانه جان.

معمولا در هتل های کیش غرفه هایی برای گشت های روزانه مسافران در نظر گرفته می شود که میتوانید از این طریق اقدام کنید و همیشه تخفیفاتی هم برای مسافران در نظر گرفته می شود.

قیمت این تفریحات تقریبا در تمام کلوپ ها یکسان هستند. میتوانید از مطلبی که در سایت هست جزییات قیمت ها را ببینید. قیمت تفریحات در کیش Laughing

ندا
اولین باره که میخوام به کیش برم بعد از رسیدن به فرودگاه باید چکار کنم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

 بعد از اینکه بار خود را در فرودگاه تحویل گرفتید به سمت قسمت خروجی فرودگاه كیش هدایت می شوید.معمولا نمایندگان هتل ها در انتهای راهرو یا مقابل درب خروجی فرودگاه منتظر مسافران هستند تا آنها را به هتل برسانند. نماینده هتل خود را پیدا و خود را به ایشان معرفی نمایید تا راهنماییتان نمایند. Laughing


در صورتیکه نماینده هتل شما در فرودگاه حاضر نبود
Undecided می توانید با هتل مربوطه تماس بگیرید یا از تاکسی برای رفتن به هتل استفاده نمایید. 

امیدورام سفر خوبی داشته باشید.

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

کریمی
برای کاهش هزینه های سفر به کیش، تور کیش بهتر است یا یا سفر به صورت شخصی؟

مدیریت سایت

سلام جناب کریمی

معمولا اگر به صورت تور سفر کنید برای شما به صرفه تر هست و دلیل ارزانتر بودن تور نسبت به سفر شخصی هم موارد زیر است

  1. بیشتر هتل ها گارانتی اژانسی ها است و شما اگه به صورت جداگانه از هتل اقامت بگیرید، باید با نرخ برد هتل پرداختی انجام بدهید و اقامت بگیرید.
  2. بلیط هواپیما هم به همین صورت است و آژانسی ها صندلی هواپیما را چارتر می کنند.

بنابراین قیمت تمام شده تور کیش که شامل بلیط هواپیما و اقامت هتل هست، بسیار ارزانتر از قیمتی است که شخص بصورت جداگانه برای خرید بلیط و رزرو هتل هزینه می کندLaughing.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد