تورهای پیشنهادی امروز ( جمعه 1 مرداد 1400 )

4
5
1795 تومان 1999 تومان
3
4
1880 تومان 2100 تومان
  • استقبال گسترده از دهمين نمايشگاه بين المللي انرژي كيش

استقبال گسترده از دهمين نمايشگاه بين المللي انرژي كيش

استقبال گسترده از دهمين نمايشگاه بين المللي انرژي كيش


دهمين نمايشگاه بين المللي انرژي23 تا26 دي ماه سال جاري در مركز نمايشگاههاي بين المللي كيش برگزار خواهد شد. بنابر گزارش دبيرخانه نمايشگاه مذكور تاكنون حضور بيش از 150 سازمان، شركت و مؤسسه فعال داخلي و نمايندگان خارجي شركتهاي بين المللي در فضايي به وسعت 16 هزار متر مربع قطعي شده است.


مديرعامل شركت مشاوران نمايشگاه سپنتاس كيش بعنوان مجري دهمين نمايشگاه بين المللي انرژي تأكيد كرد: با همكاري شركت سرمايه گذاري و توسعه كيش در صدد برنامه ريزي در راستاي افزايش سطح كيفي نمايشگاه هستيم.دهمين نمايشگاه بين المللي انرژي در کیش به عنوان يكي از مهمترين و بزرگترين رويداد نمايشگاه جنوب كشور با هدف معرفي ظرفيت ها و توانمندي هاي بالقوه و بالفعل بخش انرژي در زمينه اكتشاف، توليد و توزيع نفت، گاز، برق و انرژيهاي نو و تجديد شونده و همچنين ايجاد بسترهاي مناسب بمنظور ترغيب سرمايه گذاران داخلي و خارجي جهت بهره گيري از ظرفيت هاي موجود از طريق انتقال تكنولوژي و مشاركت در پروژه هاي سرمايه پذير از تاريخ 23 تا26 دي ماه سال جاري در مركز نمايشگاههاي بين المللي كيش برگزار مي شود.
 وي در خاتمه به برگزاري چندين همايش و سمينار تخصصي در حاشيه برگزاري نمايشگاه اشاره و اعلام كرد: بر اساس برنامه ريزي به عمل آمده اجلاس سراسري مديران روابط عمومي پتروشيمي هاي سراسر كشور همزمان با برگزاري نمايشگاه در مركز همايش هاي بين المللي كيش برگزار مي شود.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

مهدی زاده

سلام. توی سفر کیش مادر بزرگم همراه ماست که بخاطر سنش نمیتونه غذای بیرون بخوره ، وسایل و امکاناتی در هتل یا ویلا ها برای طبخ یا گرم کردن غذای آماده وجود دارد ؟ اگر نیست چه وسیله ای میتونیم بیاریم  که هم بتوانیم توی هواپیما ببریم و هم اونجا استفاده کنیم ( برای تهیه غذای کم - برقی یا گازی) ممنون.

مدیریت سایت

سلام جناب مهدی زاده.

شما برای اینکه بخواهید خودتان طبخ داشته باشید باید در سوییت شخصی اقامت بگیرید که گاز و ماکروفر دارند و به راحتی میتونید در اختیار داشته باشید و وسایل هم برای آشپزی هم داره. اما این امکانات در هتل ها مقدور نیست چون اتاق ها گاز ندارند.

محمدی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید یا در جزیره بگردید. یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

ماکان
برای سفر به کیش مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


از نظر آب و هوا مناسبترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوائل دی ماه تا اواخر ماه اردیبهشت می باشد. هوای کیش در این ماهها بسیار مطلوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای کیش مراجعه کنید.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد