تورهای پیشنهادی امروز ( جمعه 15 مرداد 1400 )

4
5
1920 تومان 2200 تومان
4
5
1690 تومان 1900 تومان
  • نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با  مسئولان مطبوعات كيش

 

درنشستي كه با حضور ايازي رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش، طاهره قيومي  مديركل اداره روابط عمومي سازمان منطقه آزاد كيش ، ابراهيم رضواني معاون فرهنگي واجتماعي ، جمعي از كارشناسان روابط عمومي سازمان وتعدادي از مسئولان روزنامه ها ونشريات كيش پنج شنبه 7 آذر ماه جاري درروابط عمومي سازمان برگزار شد حاضران به طرح مسائل ومشكلات ، تشريح ظرفيت ها وارائه راهكارها درخصوص ارتقاء كيفيت نشريات دركيش پرداختند. اهداف مهم خانه مطبوعات را در منطقه آزاد کیش رسیدن به جایگاه واقعی و ارزشمند مطبوعات محلی و حمایت از خبرنگاران، توسعه و ساماندهی توزیع، انتخابات اعضای خانه مطبوعات توسط اصحاب رسانه در جزیره کیش اعلام کرد.


رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با اشاره به امكانات بي نظير جزيره كيش و نگاه ويژه مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش به توسعه فضاهاي فرهنگي، هنري وگردشگري دركيش گفت: جزيره كيش داراي ظرفيت هاي زيادي است كه مي توان با استفاده از اين فرصت ها وهمكاري فعالان درعرصه هاي فرهنگي، اين جزيره را به عنوان الگويي مطرح درعرصه اطلاع رساني دركشور معرفي كرد.
وي ايجاد ضمانت شغلي براي مطبوعات درراستاي حمايت از آنان، افزايش تعداد مطبوعات به منظور ايجاد انگيزه ورقابت براي ارتقاء كيفيت محتوايي و فني مطبوعات، نظارت مستمر برفعاليت رسانه هاي مكتوب، برگزاري دوره هاي آموزشي شيوه هاي نوين اطلاع رساني براي فعالان درمطبوعات ونشريات و استفاده از توانمندي هاي نخبگان ودانشجويان كيش را ازجمله راهكارهاي موثر درتوسعه اطلاع رساني دركيش عنوان كرد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

سمانه
سلام. میخواستم درباره قیمت تفریحات کیش اطلاعات دست بیارم. که به چه صورت هست؟ قیمت تفریحات آبی مثل جت اسکی ، غواصی و ... چقدر است؟

مدیریت سایت

سلام سمانه جان.

معمولا در هتل های کیش غرفه هایی برای گشت های روزانه مسافران در نظر گرفته می شود که میتوانید از این طریق اقدام کنید و همیشه تخفیفاتی هم برای مسافران در نظر گرفته می شود.

قیمت این تفریحات تقریبا در تمام کلوپ ها یکسان هستند. میتوانید از مطلبی که در سایت هست جزییات قیمت ها را ببینید. قیمت تفریحات در کیش Laughing

محمدی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید یا در جزیره بگردید. یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

لیلا
شب یلدا کیش مراسم ویژه داره؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز

بله، جشن هایی به صورت عمومی برگزار می شود که میتوانید در آن ها شرکت کنید. ممکن است برخی هتل ها و مراکز تفریحی هم جشن هایی برگزار کنند. اگر دوست دارید در جشن ها شرکت کنید، می تونید قبل از رفتن هنگام انتخاب هتل بپرسید که در چه هتلی جشن برگزار می شود Laughing.

علی

قیمت ها در کیش به چه صورت هست؟ میخوام برای خودم توی کیش لباس بخرم، قیمت ها به صرفه هست؟

 

مدیریت سایت

علی آقا سلام.

معمولا قیمت مواد مصرفی و خدمات مثل شامل مواد غذایی، رستورانها، میوه، حمل و نقل کمی گرونتر از تهران هست. قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ تاپ، موبایل، دوربینهای دیجیتال تقریبا بدون اختلاف و گاهی کمی گرانتر است.

اما قیمت پوشاک 10 تا 20 درصد ارزانتر است. البته ممکن است آفر نیز وجود داشته باشد، که در این صورت میتونید لباس از برندهای مختلف و معتبر رو با قیمت های مناسب تری خریداری کنید.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد