تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 16 بهمن 1401 )

2
3
4550 تومان 5020 تومان
  • نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با  مسئولان مطبوعات كيش

 

درنشستي كه با حضور ايازي رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش، طاهره قيومي  مديركل اداره روابط عمومي سازمان منطقه آزاد كيش ، ابراهيم رضواني معاون فرهنگي واجتماعي ، جمعي از كارشناسان روابط عمومي سازمان وتعدادي از مسئولان روزنامه ها ونشريات كيش پنج شنبه 7 آذر ماه جاري درروابط عمومي سازمان برگزار شد حاضران به طرح مسائل ومشكلات ، تشريح ظرفيت ها وارائه راهكارها درخصوص ارتقاء كيفيت نشريات دركيش پرداختند. اهداف مهم خانه مطبوعات را در منطقه آزاد کیش رسیدن به جایگاه واقعی و ارزشمند مطبوعات محلی و حمایت از خبرنگاران، توسعه و ساماندهی توزیع، انتخابات اعضای خانه مطبوعات توسط اصحاب رسانه در جزیره کیش اعلام کرد.


رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با اشاره به امكانات بي نظير جزيره كيش و نگاه ويژه مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش به توسعه فضاهاي فرهنگي، هنري وگردشگري دركيش گفت: جزيره كيش داراي ظرفيت هاي زيادي است كه مي توان با استفاده از اين فرصت ها وهمكاري فعالان درعرصه هاي فرهنگي، اين جزيره را به عنوان الگويي مطرح درعرصه اطلاع رساني دركشور معرفي كرد.
وي ايجاد ضمانت شغلي براي مطبوعات درراستاي حمايت از آنان، افزايش تعداد مطبوعات به منظور ايجاد انگيزه ورقابت براي ارتقاء كيفيت محتوايي و فني مطبوعات، نظارت مستمر برفعاليت رسانه هاي مكتوب، برگزاري دوره هاي آموزشي شيوه هاي نوين اطلاع رساني براي فعالان درمطبوعات ونشريات و استفاده از توانمندي هاي نخبگان ودانشجويان كيش را ازجمله راهكارهاي موثر درتوسعه اطلاع رساني دركيش عنوان كرد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به کیش رو دارم ، میخواستم بدونم تور کیش شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

سلام خانم کیمیا.

اصلی ترین خدمات تور کیش شامل موارد زیر است:

 

  • بلیط رفت و برگشت
  • استقبال فرودگاهی
  •  اقامت هتل بهمراه صبحانه

 

در مواردی با پرداخت هزینه اضافه بعضی از تورها تخفیف مراکز دیدنی، گشت جزیره، رستورانها، پارک دلفینها و ... را همراه تور ارائه میکنند.

البته در بعضی از هتل ها که اکثرا 5 ستاره هستند وعده غذایی ناهار نیز ارائه میشود. اگه سوال دیگه ای داشتید با کمال میل آماده پاسخگویی هستیم.

نوری
با سلام. شما تور زمینی کیش هم برگزار می کنید؟ به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

<p>سلام دوست گرامی.</p>
<p>متاسفانه ما تور زمینی نداریم. اما میتوانید از طریق بنادر لنگه، آفتاب و یا چارک با لندیگراف به کیش بروید و خودروی شخصی خود را نیز به جزیره کیش انتقال دهید. این مطلب نیز می توانید به شما کمک کند.

نرخ حمل خودرو و مسافر از طریق بنادر به جزیره کیش

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید مشاوران ما در خدمت شما هستند.</p>

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

آقای طیبی
هزينه بردن خودرو به کيش از چارک چقدر است؟

مدیریت سایت

 

جناب آقای طیبی

  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 650 هزار ریال و هزینه هر سرنشین 350 هزار ریال در نظر گرفته شده است. برای افراد زیر پنج سال و راننده هزینه ای دریافت نمی شود.Laughing
  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر آفتاب به کیش برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 550 هزار ریال و هر سرنشین 350 هزار ریال است. از افراد زیر پنج سال و راننده نیز هزینه ای دریافت نخواهد شد.
  •  هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر لنگه به کیش و بالعکس برای خودرو بدون راننده و سر نشین دو میلیون و 180 هزار ریال، سرنشین و راننده 900 هزار ریال و مسافر روی عرشه 810 هزار ریال عنوان شده است. افراد زیر دو سال نیز می توانند به صورت رایگان تردد کنند.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد