تورهای پیشنهادی امروز ( شنبه 6 آذر 1400 )

3
4
3070 تومان 3400 تومان
3
4
2650 تومان 2980 تومان
  • نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با  مسئولان مطبوعات كيش

 

درنشستي كه با حضور ايازي رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش، طاهره قيومي  مديركل اداره روابط عمومي سازمان منطقه آزاد كيش ، ابراهيم رضواني معاون فرهنگي واجتماعي ، جمعي از كارشناسان روابط عمومي سازمان وتعدادي از مسئولان روزنامه ها ونشريات كيش پنج شنبه 7 آذر ماه جاري درروابط عمومي سازمان برگزار شد حاضران به طرح مسائل ومشكلات ، تشريح ظرفيت ها وارائه راهكارها درخصوص ارتقاء كيفيت نشريات دركيش پرداختند. اهداف مهم خانه مطبوعات را در منطقه آزاد کیش رسیدن به جایگاه واقعی و ارزشمند مطبوعات محلی و حمایت از خبرنگاران، توسعه و ساماندهی توزیع، انتخابات اعضای خانه مطبوعات توسط اصحاب رسانه در جزیره کیش اعلام کرد.


رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با اشاره به امكانات بي نظير جزيره كيش و نگاه ويژه مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش به توسعه فضاهاي فرهنگي، هنري وگردشگري دركيش گفت: جزيره كيش داراي ظرفيت هاي زيادي است كه مي توان با استفاده از اين فرصت ها وهمكاري فعالان درعرصه هاي فرهنگي، اين جزيره را به عنوان الگويي مطرح درعرصه اطلاع رساني دركشور معرفي كرد.
وي ايجاد ضمانت شغلي براي مطبوعات درراستاي حمايت از آنان، افزايش تعداد مطبوعات به منظور ايجاد انگيزه ورقابت براي ارتقاء كيفيت محتوايي و فني مطبوعات، نظارت مستمر برفعاليت رسانه هاي مكتوب، برگزاري دوره هاي آموزشي شيوه هاي نوين اطلاع رساني براي فعالان درمطبوعات ونشريات و استفاده از توانمندي هاي نخبگان ودانشجويان كيش را ازجمله راهكارهاي موثر درتوسعه اطلاع رساني دركيش عنوان كرد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

سها
مدت زمان پرواز کیش چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز پرواز تهران به کیش حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و در این پروازها معمولا یک وعده غدایی سبک سرو می شود.
آقای طیبی
هزينه بردن خودرو به کيش از چارک چقدر است؟

مدیریت سایت

 

جناب آقای طیبی

  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 650 هزار ریال و هزینه هر سرنشین 350 هزار ریال در نظر گرفته شده است. برای افراد زیر پنج سال و راننده هزینه ای دریافت نمی شود.Laughing
  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر آفتاب به کیش برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 550 هزار ریال و هر سرنشین 350 هزار ریال است. از افراد زیر پنج سال و راننده نیز هزینه ای دریافت نخواهد شد.
  •  هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر لنگه به کیش و بالعکس برای خودرو بدون راننده و سر نشین دو میلیون و 180 هزار ریال، سرنشین و راننده 900 هزار ریال و مسافر روی عرشه 810 هزار ریال عنوان شده است. افراد زیر دو سال نیز می توانند به صورت رایگان تردد کنند.

لیلا
شب یلدا کیش مراسم ویژه داره؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز

بله، جشن هایی به صورت عمومی برگزار می شود که میتوانید در آن ها شرکت کنید. ممکن است برخی هتل ها و مراکز تفریحی هم جشن هایی برگزار کنند. اگر دوست دارید در جشن ها شرکت کنید، می تونید قبل از رفتن هنگام انتخاب هتل بپرسید که در چه هتلی جشن برگزار می شود Laughing.

ندا
اولین باره که میخوام به کیش برم بعد از رسیدن به فرودگاه باید چکار کنم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

 بعد از اینکه بار خود را در فرودگاه تحویل گرفتید به سمت قسمت خروجی فرودگاه كیش هدایت می شوید.معمولا نمایندگان هتل ها در انتهای راهرو یا مقابل درب خروجی فرودگاه منتظر مسافران هستند تا آنها را به هتل برسانند. نماینده هتل خود را پیدا و خود را به ایشان معرفی نمایید تا راهنماییتان نمایند. Laughing


در صورتیکه نماینده هتل شما در فرودگاه حاضر نبود
Undecided می توانید با هتل مربوطه تماس بگیرید یا از تاکسی برای رفتن به هتل استفاده نمایید. 

امیدورام سفر خوبی داشته باشید.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد