تورهای پیشنهادی امروز ( جمعه 13 تیر 1399 )

2
3
590 تومان 750 تومان
2
3
645 تومان 790 تومان
  • نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با مسئولان مطبوعات كيش

نشست شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با  مسئولان مطبوعات كيش

 

درنشستي كه با حضور ايازي رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش، طاهره قيومي  مديركل اداره روابط عمومي سازمان منطقه آزاد كيش ، ابراهيم رضواني معاون فرهنگي واجتماعي ، جمعي از كارشناسان روابط عمومي سازمان وتعدادي از مسئولان روزنامه ها ونشريات كيش پنج شنبه 7 آذر ماه جاري درروابط عمومي سازمان برگزار شد حاضران به طرح مسائل ومشكلات ، تشريح ظرفيت ها وارائه راهكارها درخصوص ارتقاء كيفيت نشريات دركيش پرداختند. اهداف مهم خانه مطبوعات را در منطقه آزاد کیش رسیدن به جایگاه واقعی و ارزشمند مطبوعات محلی و حمایت از خبرنگاران، توسعه و ساماندهی توزیع، انتخابات اعضای خانه مطبوعات توسط اصحاب رسانه در جزیره کیش اعلام کرد.


رييس شوراي راهبري فرهنگي واجتماعي كيش با اشاره به امكانات بي نظير جزيره كيش و نگاه ويژه مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش به توسعه فضاهاي فرهنگي، هنري وگردشگري دركيش گفت: جزيره كيش داراي ظرفيت هاي زيادي است كه مي توان با استفاده از اين فرصت ها وهمكاري فعالان درعرصه هاي فرهنگي، اين جزيره را به عنوان الگويي مطرح درعرصه اطلاع رساني دركشور معرفي كرد.
وي ايجاد ضمانت شغلي براي مطبوعات درراستاي حمايت از آنان، افزايش تعداد مطبوعات به منظور ايجاد انگيزه ورقابت براي ارتقاء كيفيت محتوايي و فني مطبوعات، نظارت مستمر برفعاليت رسانه هاي مكتوب، برگزاري دوره هاي آموزشي شيوه هاي نوين اطلاع رساني براي فعالان درمطبوعات ونشريات و استفاده از توانمندي هاي نخبگان ودانشجويان كيش را ازجمله راهكارهاي موثر درتوسعه اطلاع رساني دركيش عنوان كرد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 43 67 43 67

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

ماکان
برای سفر به کیش مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


از نظر آب و هوا مناسبترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوائل دی ماه تا اواخر ماه اردیبهشت می باشد. هوای کیش در این ماهها بسیار مطلوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای کیش مراجعه کنید.

آقای ناصری

آب و هوای کیش چطوره؟ من خیلی گرمایی هستم و نمیتونم زیاد گرما رو تحمل کنم.

مدیریت سایت

همونطور که میدونید، کیش در محدوده مناطق گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی قرار داره و تابستانی طولانی و گرم و زمستانی کوتاه و ملایم داره.

هوای جزیره کیش از اواخر خرداد تا آبان ماه داغ و با رطوبت بالا می باشدFrown. بهترین زمان برای سفر هم برای کسانی که میخوان آب و هوای مطبوع کیش رو تجربه کنن، از اوایل دی تا اواخر اردیبهشت هست Laughing.

ندا
اولین باره که میخوام به کیش برم بعد از رسیدن به فرودگاه باید چکار کنم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

 بعد از اینکه بار خود را در فرودگاه تحویل گرفتید به سمت قسمت خروجی فرودگاه كیش هدایت می شوید.معمولا نمایندگان هتل ها در انتهای راهرو یا مقابل درب خروجی فرودگاه منتظر مسافران هستند تا آنها را به هتل برسانند. نماینده هتل خود را پیدا و خود را به ایشان معرفی نمایید تا راهنماییتان نمایند. Laughing


در صورتیکه نماینده هتل شما در فرودگاه حاضر نبود
Undecided می توانید با هتل مربوطه تماس بگیرید یا از تاکسی برای رفتن به هتل استفاده نمایید. 

امیدورام سفر خوبی داشته باشید.