تورهای پیشنهادی امروز ( پنجشنبه 25 شهریور 1400 )

5
6
1900 تومان 2200 تومان
4
5
1880 تومان 2200 تومان
5
6
1800 تومان 2100 تومان
  • الزامی شدن استفاده از تاكسيمتر در كيش

الزامی شدن استفاده از تاكسيمتر در كيش

الزامی شدن استفاده از تاكسيمتر در كيش

طرح كنترل هوشمند وسايل نقليه عمومي جزيره كيش با هدف بهبود عملكرد و بهره وري بهتر از ناوگان حمل و نقل، به گونه اي طراحي، توليد و پياده سازي شده تا با استفاده از تكنولوژي هاي GPS و بسترهاي ارتباطي GPRS-SMS-wireless و  سيستم هاي محاسبه ديجبتال كرايه و سامانه پرداخت الكترونيكي ، اين امكان را براي بخش هاي دولتي مديريت شهري و همچنين شركت هاي خصوصي حوزه حمل و نقل فراهم مي آورد تا ضمن نظارت بر عملكرد ناوگان حمل ونقل و ارتباط آنلاين با رانندگان، بتوانند در ارائه خدمات به كيشوندان، گردشگران و رانندگان از قابليت هاي مختلف آن بهره جويند.

 حمل و نقل عمومي جزيره كيش
بر اساس مصوبه شوراي عالي ترافيك، استفاده از تاكسيمتر از اول آذر سال جاري، اجرايي است و تمامي تاكسيرانان موظف به استفاده از اين سيستم هستند.
درنشست مسئولان اداره حمل ونقل وترافيك كيش با مسئولان آژانس هاي تاكسيراني و دست اندر كاران اجراي اين طرح، علي عادلي سرپرست اداره حمل و نقل و ترافيك كيش گفت: با همكاري و نظارت اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات سازمان ، در راستاي اجراي طرح ساماندهي ناوگان حمل و نقل عمومي، تعداد زيادي از تاكسي هاي كيش به سيستم تاكسيمتر هوشمند مجهز شده اند.
مديريت و نظارت بر نحوه خدمت رساني ناوگان حمل و نقل عمومي بصورت آنلاين و آفلاين با استفاده ازدريافت و آناليز گزارشهاي عملكردي ناوگان و خروجي هاي آماري، كنترل و رصد كامل رفتار خودروها (مكان، سرعت، توقف و ...) ،بهينه سازي اعزام ناوگان از طريق برقراري ارتباط دو طرفه و ارسال و دريافت پيام بين مركز و راننده ، محاسبه دقيق و عادلانه كرايه بر اساس مسافت و زمان با استفاده از تاكسي متربا امكان برنامه ريزي ، حذف پول نقد با استفاده از سيستم پرداخت الكترونيكي ، تعريف و اعمال قانون در محدوده ها با تعريف geofence ، نمايش نقشه و موقعيت خودرو بر روي نقشه و تبليغات و اطلاع رساني از طريق نمايشگر خودرو در خصوص اماكن رفاهي، تجاري و گردشگري براي مسافران و گردشگران ، از ديگر امكانات اين طرح است .

لازم بذکر است ناوگان حمل و نقل عمومي جزيره كيش با برخورداري از 600 دستگاه  تاكسي تلفني ،  128 دستگاه تاكسي خطي و 79 دستگاه ميني بوس به ساكنان وگردشگران خدمات رساني مي كند.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.

علی

قیمت ها در کیش به چه صورت هست؟ میخوام برای خودم توی کیش لباس بخرم، قیمت ها به صرفه هست؟

 

مدیریت سایت

علی آقا سلام.

معمولا قیمت مواد مصرفی و خدمات مثل شامل مواد غذایی، رستورانها، میوه، حمل و نقل کمی گرونتر از تهران هست. قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ تاپ، موبایل، دوربینهای دیجیتال تقریبا بدون اختلاف و گاهی کمی گرانتر است.

اما قیمت پوشاک 10 تا 20 درصد ارزانتر است. البته ممکن است آفر نیز وجود داشته باشد، که در این صورت میتونید لباس از برندهای مختلف و معتبر رو با قیمت های مناسب تری خریداری کنید.

سها
مدت زمان پرواز کیش چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز پرواز تهران به کیش حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و در این پروازها معمولا یک وعده غدایی سبک سرو می شود.
محمدی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید یا در جزیره بگردید. یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

مطـالـــــب مـــفـــیــــد