تورهای پیشنهادی امروز ( جمعه 15 مرداد 1400 )

4
5
1920 تومان 2200 تومان
4
5
1690 تومان 1900 تومان
  • حضور ساكنان وگردشگران كيش درراهپيمايي 13 آبان

حضور ساكنان وگردشگران كيش درراهپيمايي 13 آبان

حضور ساكنان وگردشگران كيش درراهپيمايي 13 آبان

راهپیمایی 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی روز دوشنبه در حالی در جزیره کیش برگزار شد که در مسیر حرکت راهپیمایان موجی از پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در کرانه خلیج فارس شکل گرفت. در راهپیمایی 13 آبان در کیش  هزاران نفرازدانش آموزان ، فرهنگیان ، استادان دانشگاه ، دانشجویان ، روحانیون و و مسئولان کیش در صفوفی به هم پیوسته، با دردست داشتن پارچه نوشته هایی با مضمون الله اکبر و مرگ برآمریکا در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان شرکت کردند.


شرکت کنندگان درراهپیمایی درحالیکه پرچمهای مقدس کشورمان رادردست داشتند،  وحدت ، پشتیبانی از ولایت و اعلام انزجار از استکبار جهانی راسه راهبرد همیشگی ملت ایران اعلام کردند.
درمیان شرکت کنندگان ،حضور بومیان کیش با لباس های محلی بسیارپررنگ بود.این مراسم 10 صبح اطمیدان سعدی تامسجدحضرت خاتم ص  در کیش  برگزار شد.
تعدادی از راهپیمایی کنندگان در گفتگو با خبرنگاران واحد مرکزی خبر کیش از بی اعتمادی به امریکا ، محکومیت سیاست های استکبار جهانی ، وهشدار به امریکا در متوقف کردن توطئه ها علیه ملت ایران و پشیبانی کامل ازمقام معظم  رهبری ، سخن گفتند.
در پایان مراسم قطعنامه ای  در محکومیت سیاست های آمریکا ، پایداری ملت ایران وپشتیبانی از ولایت قرائت شد و حاضران با فریاد مرگ برآمریکا و الله اکبر آن را تایید کردند.  

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

سها
مدت زمان پرواز کیش چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز پرواز تهران به کیش حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و در این پروازها معمولا یک وعده غدایی سبک سرو می شود.
محمدی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید یا در جزیره بگردید. یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

سمانه
سلام. میخواستم درباره قیمت تفریحات کیش اطلاعات دست بیارم. که به چه صورت هست؟ قیمت تفریحات آبی مثل جت اسکی ، غواصی و ... چقدر است؟

مدیریت سایت

سلام سمانه جان.

معمولا در هتل های کیش غرفه هایی برای گشت های روزانه مسافران در نظر گرفته می شود که میتوانید از این طریق اقدام کنید و همیشه تخفیفاتی هم برای مسافران در نظر گرفته می شود.

قیمت این تفریحات تقریبا در تمام کلوپ ها یکسان هستند. میتوانید از مطلبی که در سایت هست جزییات قیمت ها را ببینید. قیمت تفریحات در کیش Laughing

ماکان
برای سفر به کیش مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


از نظر آب و هوا مناسبترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوائل دی ماه تا اواخر ماه اردیبهشت می باشد. هوای کیش در این ماهها بسیار مطلوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای کیش مراجعه کنید.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد