تورهای پیشنهادی امروز ( دوشنبه 26 اردیبهشت 1401 )

3
4
3600 تومان 4200 تومان
  • اجتماع مديران و كاركنان دفاتر خدمات مسافرتي در کیش

اجتماع مديران و كاركنان دفاتر خدمات مسافرتي در کیش

اجتماع مديران و كاركنان دفاتر خدمات مسافرتي در کیش

مديران و كاركنان دفاتر خدمات مسافرتي شهرهاي شيراز، اصفهان، يزد، قم ، همدان و اردبيل به جهت آشنايي بيش از پيش با  جاذبه هاي گردشگري كيش به اين جزيره سفر كرده اند
علي اصغر مونسان در اجتماع مديران و كاركنان دفاتر خدمات مسافرتي شهرهاي شيراز، اصفهان، يزد، قم ، همدان و اردبيل در مركز همايش هاي بين المللي خاطر نشان كرد: در حال برنامه ريزي و بسيج امكانات جهت افزايش ورود گردشگر به كيش هستيم و در اين خواستار همكاري و هم انديشي دفاتر خدمات مسافرتي به عنوان دروازه اصلي ورود به كيش هستيم.

کیش

مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش بازنگري در طرح جامع و صدور مجوزهاي ساخت و سازدر کیش را از اقدامات نخست اين سازمان عنوان و خاطر نشان كرد: برنامه هاي كوتاه مدت و بلند مدت براي ايجاد زير ساخت ها و افزايش فضاي گردشگري در کیش در نظر داريم . وي با اشاره به برنامه هاي سازمان منطقه آزاد كيش جهت اجراي تورهاي آبي کیش افزود: در آينده نزديك امكانات تردد گردشگران بين كيش و جزيره هندورابي فراهم خواهد شد و در اين باره برنامه هاي كوتاه مدت و بلند مدت در نظر گرفته ايم.
مونسان با اشاره به  برنامه هاي سازمان تحت مديريت خود درباره ايجاد دانشگاه هاي بين المللي در كيش گفت: با حضور دانشگاه هاي مطرح كشور در كيش، زمينه حضور ديگر دانشگاه هاي بين المللي فراهم شده است.
گفتنی است جلوگيري از خروج شش هزار دانشجو از كشور براي ادامه تحصيل از موفقيتهای جزیره کیش به عنوان قطب آموزشي در كشور  است.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

نوری
با سلام. شما تور زمینی کیش هم برگزار می کنید؟ به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

<p>سلام دوست گرامی.</p>
<p>متاسفانه ما تور زمینی نداریم. اما میتوانید از طریق بنادر لنگه، آفتاب و یا چارک با لندیگراف به کیش بروید و خودروی شخصی خود را نیز به جزیره کیش انتقال دهید. این مطلب نیز می توانید به شما کمک کند.

نرخ حمل خودرو و مسافر از طریق بنادر به جزیره کیش

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید مشاوران ما در خدمت شما هستند.</p>

یاسمن
کدوم رستوران های کیش را برای صرف غذا پیشنهاد میدید و قیمت ها و کیفیت رستوران ها به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

یاسمن خانم سلام.

رستوران های کیش متفاوت هستند.

  • رستوران های همراه با موزیک زنده
  • رستورانهای معمولی

قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند. Surprised

با توجه به جزیره بودن کیش و اینکه بیشتر مواد اولیه از شهرهای دیگر به این جزیره می آید کیفیت غذاها معمولی بوده و در رستورانها نباید انتظار بالایی داشته باشید. 

سها
مدت زمان پرواز کیش چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز پرواز تهران به کیش حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و در این پروازها معمولا یک وعده غدایی سبک سرو می شود.
ماکان
برای سفر به کیش مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


از نظر آب و هوا مناسبترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوائل دی ماه تا اواخر ماه اردیبهشت می باشد. هوای کیش در این ماهها بسیار مطلوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای کیش مراجعه کنید.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد