تورهای پیشنهادی امروز ( جمعه 8 مرداد 1400 )

4
5
1920 تومان 2200 تومان
4
5
1690 تومان 1900 تومان
  • انتقال 80 راس آهوي ايراني به پارك حفاظت شده كيش

انتقال 80 راس آهوي ايراني به پارك حفاظت شده كيش

 

انتقال 80 راس آهوي ايراني به پارك حفاظت شده كيش

 

محيط بانان اداره محيط زيست سازمان منطقه آزاد كيش در ماه هاي اخير ۸۰ راس آهوي ايراني در حال زيست در اين جزيره را زنده گيري و به پارك حفاظت شده كيش منتقل كردند.
نسل  آهو ایرانی كه علاوه بر كشورمان در بخش هايي از آسياي مركزي زندگي مي كند به علت شكار بي رويه در معرض انقراض است.جمعيت گله آهو در آخرين سرشماري به ۶۰۰ راس درجزيره كيش رسيده است.


بر اين اساس، عملیات انتقال ۸۰ راس آهوي ايراني با پايان طرح حصاركشي دور پارك حفاظت شده كيش كه ۲۰۰ هكتار وسعت دارد صورت گرفت. گله هاي آهوي جزيره كيش تاپيش از حصاربندي پارك حفاظت شده دويست هكتاري،همواره درمعرض خطر افراد سودجو و تصادف اين حيوانات حفاظت شده با خودروهاي عبوري بود.
مسوول اداره محيط زيست سازمان منطقه آزاد كيش گفت: همزمان با اجراي طرح حصاربندي، تعدادي آبشخور به منظور تامين آب و علوفه مورد نياز اين آهوان ، در زيستگاه هاي آنها ساخته شده است.
وي افزود: محيط زيست كيش درپي آن است با اجراي مرحله دوم طرح حصاربندي در اطراف فرودگاه جمعيت بيشتري از گله هاي آهو را تحت حفاظت ويژه قرار دهد.
وي يادآوري كرد كه پارك آهوان كيش سال ۱۳۶۳ با ورود ۳۰ راس آهوي ايراني براي نخستين بار درجزيره كيش ايجاد شد.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
یاسمن
کدوم رستوران های کیش را برای صرف غذا پیشنهاد میدید و قیمت ها و کیفیت رستوران ها به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

یاسمن خانم سلام.

رستوران های کیش متفاوت هستند.

  • رستوران های همراه با موزیک زنده
  • رستورانهای معمولی

قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند. Surprised

با توجه به جزیره بودن کیش و اینکه بیشتر مواد اولیه از شهرهای دیگر به این جزیره می آید کیفیت غذاها معمولی بوده و در رستورانها نباید انتظار بالایی داشته باشید. 

لیلا
شب یلدا کیش مراسم ویژه داره؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز

بله، جشن هایی به صورت عمومی برگزار می شود که میتوانید در آن ها شرکت کنید. ممکن است برخی هتل ها و مراکز تفریحی هم جشن هایی برگزار کنند. اگر دوست دارید در جشن ها شرکت کنید، می تونید قبل از رفتن هنگام انتخاب هتل بپرسید که در چه هتلی جشن برگزار می شود Laughing.

علی

قیمت ها در کیش به چه صورت هست؟ میخوام برای خودم توی کیش لباس بخرم، قیمت ها به صرفه هست؟

 

مدیریت سایت

علی آقا سلام.

معمولا قیمت مواد مصرفی و خدمات مثل شامل مواد غذایی، رستورانها، میوه، حمل و نقل کمی گرونتر از تهران هست. قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ تاپ، موبایل، دوربینهای دیجیتال تقریبا بدون اختلاف و گاهی کمی گرانتر است.

اما قیمت پوشاک 10 تا 20 درصد ارزانتر است. البته ممکن است آفر نیز وجود داشته باشد، که در این صورت میتونید لباس از برندهای مختلف و معتبر رو با قیمت های مناسب تری خریداری کنید.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد