تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 16 بهمن 1401 )

2
3
4550 تومان 5020 تومان
  • ارزش آب و برق در جزیره کیش

ارزش آب و برق در جزیره کیش

ارزش آب و برق در جزیره کیش

دماي هوا در فصل تابستان در جزيره كيش تا 50 درجه سانتي‌گراد بالا مي‌رود. اين دما وقتي در كنار رطوبت 90‌درصدي قرار مي‌گيرد به هيچ وجه بدون داشتن كولر و ديگر وسايل خنك‌كننده قابل تحمل نيست.اين در حالي است كه برق در جزیره کیش هر روز چند ساعتی قصع بوده و با قطع برق در دماي 50 درجه كيش و خاموش شدن كولرها براي چند دقيقه هيچ كسي توان تحمل چند دقيقه ماندن در اين هوا را ندارد. بسياري از شهروندان براي فرار از گرماي طاقت‌فرسا به كولر ماشين‌هاي خود پناه مي‌برند و مدت‌زمان قطع بودن برق را در ماشين‌ها مي‌گذرانند، با اين حال اما همه اهالي كيش هم ماشين ندارند و علاوه بر اين بالارفتن قيمت سوخت هم بر مشكلات افزوده است چون اهالي كيش مجبور هستند چندين ساعت ماشين‌هاي خود را روشن نگه دارند تا از گرمای شرجي نفس‌گير فرار كنند.
علاوه بر اين ، قطع برق سراسري مشكل فني نصف بيشتر جزيره است، البته قطعي برق در سال‌هاي قبل بسيار بيشتر بود، امسال هم شب آغاز جشنواره تابستاني كيش و چراغاني خيابان‌ها و برگزاري جشن‌ها برق كيش قطع شد. در كنار اين، مشكل آب جزيره هم سال‌هاست كه پابرجا مانده و هنوز رفع نشده است. كيش سال‌هاست كه 24ساعته آب ندارد و هر شب از ساعت 11 يا 12 شب آب قطع مي‌شود و تا زمان اذان صبح وصل نمي‌شود..

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
علی

قیمت ها در کیش به چه صورت هست؟ میخوام برای خودم توی کیش لباس بخرم، قیمت ها به صرفه هست؟

 

مدیریت سایت

علی آقا سلام.

معمولا قیمت مواد مصرفی و خدمات مثل شامل مواد غذایی، رستورانها، میوه، حمل و نقل کمی گرونتر از تهران هست. قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ تاپ، موبایل، دوربینهای دیجیتال تقریبا بدون اختلاف و گاهی کمی گرانتر است.

اما قیمت پوشاک 10 تا 20 درصد ارزانتر است. البته ممکن است آفر نیز وجود داشته باشد، که در این صورت میتونید لباس از برندهای مختلف و معتبر رو با قیمت های مناسب تری خریداری کنید.

نوری
با سلام. شما تور زمینی کیش هم برگزار می کنید؟ به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

<p>سلام دوست گرامی.</p>
<p>متاسفانه ما تور زمینی نداریم. اما میتوانید از طریق بنادر لنگه، آفتاب و یا چارک با لندیگراف به کیش بروید و خودروی شخصی خود را نیز به جزیره کیش انتقال دهید. این مطلب نیز می توانید به شما کمک کند.

نرخ حمل خودرو و مسافر از طریق بنادر به جزیره کیش

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید مشاوران ما در خدمت شما هستند.</p>

رضا

با سلام. داریم با دوستام برنامه سفر رو به کیش می چنیم.تعدادمون زیاده. شما پیشنهادی برای اجاره آپارتمان یا سوئیت توی کیش ندارید؟

مدیریت سایت

سلام آقا رضا.

اگر تعداد شما زیاد هست اجاره سوئیت معمولا براتون کمتر هزینه داره. البته باید نکاتی مانند نوع سفر، تعداد روزهای اقامت و تعداد افرادی که باهم سفر میکنید رو هم در نظر داشته باشد.

میتوانید در کیش سوئیت یا آپارتمان اجاره کنید. اینجور امکان آشپزی کردن رو هم دارید Laughing که هزینه رستوران رفتن توی هر وعده هم کمتر میشه.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد