تورهای پیشنهادی امروز ( پنجشنبه 17 آذر 1401 )

2
3
3325 تومان 3800 تومان
3
4
3340 تومان 3890 تومان
  • جزیره کیش تنها شهربدون موتور سیکلت ایران

جزیره کیش تنها شهربدون موتور سیکلت ایران

جزیره کیش تنها شهربدون موتور سیکلت ایران

رئيس راهنمايي و رانندگي با بيان اينكه طرح ساماندهي موتورسيكلت‌هاي جزيره كيش به جد پيگيري مي‌شود و تمام موتورسيكلت‌ها از جزيره كيش خارج خواهد شد، اظهار داشت: طبق مصوبه شوراي ترافيكي سازمان منطقه آزاد كيش تردد موتورسيكلت در جزيره كيش ممنوع است و از سال 1383 به بعد هيچ موتورسيكلتي در اين جزيره پلاك‌گذاري نشده است و تنها همان تعدادي كه در جزيره موجود بود داراي پلاك شدند كه رقم آنها به 502 دستگاه مي‌رسد.
وی با بيان اينكه اين موتورسيكلت‌ها در حال حاضر با رعايت ضوابط قانوني از جمله داشتن كلاه ايمني، گواهينامه و پلاك كيش حق تردد را در اين جزيره زيبا دارند، اضافه كرد: اما با اضافه شدن جمعيت كيش و ترافيك بي‌رويه، اين تعداد موتورسيكلت‌ در حمل و نقل شهري مشكلات عديده‌اي را در چند مدت اخير در اين شهر توريستي بوجود آورده‌اند

همچنين فرسودگي و نقايص فني اين دستگاه‌ها از ديگر مواردي است كه پليس را مصمم كرده كه تمامي موتورسيكلت‌ها را از سطح جزيره جمع‌آوري كند، به جز تعدادي اندكي كه متعلق به صيادان بومي و قديمي جزيره است .رئيس راهنمايي و رانندگي جزيره كيش با بيان اينكه تعداد موتورسيكلت‌هاي باقيمانده در كيش به حدود 40 دستگاه مي‌رسد، ابراز داشت: اين طرح بايد در شوراي ترافيك جزيره نيز مورد بررسي و تاييد قرار گيرد.
.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
محمدی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید یا در جزیره بگردید. یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

یاسمن
کدوم رستوران های کیش را برای صرف غذا پیشنهاد میدید و قیمت ها و کیفیت رستوران ها به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

یاسمن خانم سلام.

رستوران های کیش متفاوت هستند.

  • رستوران های همراه با موزیک زنده
  • رستورانهای معمولی

قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند. Surprised

با توجه به جزیره بودن کیش و اینکه بیشتر مواد اولیه از شهرهای دیگر به این جزیره می آید کیفیت غذاها معمولی بوده و در رستورانها نباید انتظار بالایی داشته باشید. 

رضا

با سلام. داریم با دوستام برنامه سفر رو به کیش می چنیم.تعدادمون زیاده. شما پیشنهادی برای اجاره آپارتمان یا سوئیت توی کیش ندارید؟

مدیریت سایت

سلام آقا رضا.

اگر تعداد شما زیاد هست اجاره سوئیت معمولا براتون کمتر هزینه داره. البته باید نکاتی مانند نوع سفر، تعداد روزهای اقامت و تعداد افرادی که باهم سفر میکنید رو هم در نظر داشته باشد.

میتوانید در کیش سوئیت یا آپارتمان اجاره کنید. اینجور امکان آشپزی کردن رو هم دارید Laughing که هزینه رستوران رفتن توی هر وعده هم کمتر میشه.

ماکان
برای سفر به کیش مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


از نظر آب و هوا مناسبترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوائل دی ماه تا اواخر ماه اردیبهشت می باشد. هوای کیش در این ماهها بسیار مطلوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای کیش مراجعه کنید.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد