تورهای پیشنهادی امروز ( دوشنبه 14 آذر 1401 )

2
3
3325 تومان 3800 تومان
3
4
3470 تومان 3990 تومان
  • تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران

تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران

تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران


کیش یکی از مهمترین جزایرایران است که سالانه گردشگران زیادی با تور کیش از جاذبه های کیش دیدن میکند. در اطراف جزیره کیش جزایر دیگری وجود دارد که اخیرا مورد توجه گردشگران قرار گرفته است یکی از این جزیره ها جزیره هندورابی میباشد که با توسعه پايدارگردشگري درهندورابي اين جزيره به مقصد اصلي گردشگران و بوم گردان كشور و منطقه تبديل خواهد شد.


به گزارش روابط عمومي امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش ، تبديل جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران و بوم گردان كشور و منطقه يكي از طرح هاي مهم توسعه گردشگري در سازمان منطقه آزاد كيش است كه با نگاه ويژه به حفظ طبيعت منحصر بفرد هندورابي و محيط زيست دريايي اجرا خواهد شد.
تنوع حيات وحش درهندورابي در كنار طبيعت بكر و و سواحل آن نقش موثري در تبديل اين جزيره توسعه نيافته به الگوي گردشگري پايدار در منطقه را داشته و حفظ جذابيت هاي طبيعي هندورابي در جلب گردشگران علاقمند به طبيعت و محيط زيست دريايي موثر است. دراين راستا با هدف پيشگيري از پيامدهاي منفي توسعه بر محيط زيست، تمام فعاليت هاي عمراني و توسعه اي  سرمايه گذاران بخش خصوصي و دولتي بر اساس طرح مديريت يكپارچه سواحل و محيط زيست جزيره هندورابي در اين منطقه اجرا مي شود .


زمان منطقه آزاد كيش نيز در راستاي توسعه پايدار جزیره هندورابي  تمام طرح هاي پيشنهادي را بر اساس شرايط اكولوژيك جزيره هندورابي ارزيابي مي كند و سرمايه گذاران و فعالان بخش خصوصي و دولتي  در دوره ساخت طرح هاي گردشگري و تفريحي و بهره برداري از اين طرح ها ملزم به رعايت قوانين و ضوابط محيط زيستي خواهند بود.
تعيين مناسبات و ضوابط زيست محيطي خاص در ساخت و سازها ، انتخاب مصالح همخوان با محيط ، طراحي هاي محيطي و داراي هويت بومي و توجه به سابقه تاريخي و فرهنگي و مشاركت با بوميان محلي،اين جزيره را به عنوان الگوي توسعه پايدار در كشور مطرح نموده و نمونه موفقي براي توسعه مكانهاي شبيه به هندورابي در ساير نقاط كشور خواهد بود.


لازم به ذكر است با توجه به لزوم حفظ جذابيت هندورابي و طرح مديريت محيط زيست آن ،  بخش وسيعي ازاين جزيره براي فضاي تفريحي گردشگران در نظر گرفته شده و تنها بخش محدودي از هندورابي به ايجاد امكانات و تاسيسات زيربنايي ،‌اماكن ارائه خدمات ضروري و پشتيباني و امكانات اقامتي اختصاص مي يابد.
اكوپارك و ساير پارك هاي موضوعي مانند پارك سلامت و انرژي از جمله  طرح هاي توسعه اي پيش بيني شده براي جزيره هندورابي است.

Coolبرای رزرو تور کیش اینجا کلیک کنید ما بهترین ، جدیدتری و ارزانترین تور ها ی کیش را به شما ارائه میدهیم

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سمانه
سلام. میخواستم درباره قیمت تفریحات کیش اطلاعات دست بیارم. که به چه صورت هست؟ قیمت تفریحات آبی مثل جت اسکی ، غواصی و ... چقدر است؟

مدیریت سایت

سلام سمانه جان.

معمولا در هتل های کیش غرفه هایی برای گشت های روزانه مسافران در نظر گرفته می شود که میتوانید از این طریق اقدام کنید و همیشه تخفیفاتی هم برای مسافران در نظر گرفته می شود.

قیمت این تفریحات تقریبا در تمام کلوپ ها یکسان هستند. میتوانید از مطلبی که در سایت هست جزییات قیمت ها را ببینید. قیمت تفریحات در کیش Laughing

لیلا
شب یلدا کیش مراسم ویژه داره؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز

بله، جشن هایی به صورت عمومی برگزار می شود که میتوانید در آن ها شرکت کنید. ممکن است برخی هتل ها و مراکز تفریحی هم جشن هایی برگزار کنند. اگر دوست دارید در جشن ها شرکت کنید، می تونید قبل از رفتن هنگام انتخاب هتل بپرسید که در چه هتلی جشن برگزار می شود Laughing.

خانم کیمیا

با سلام و خسته نباشید.  با خانواده قصد سفر به کیش رو دارم ، میخواستم بدونم تور کیش شما شامل چه خدماتی می شود؟ و اگه اطلاعاتی نیاز هست بهم بگید. ممنونم.

مدیریت سایت

سلام خانم کیمیا.

اصلی ترین خدمات تور کیش شامل موارد زیر است:

 

  • بلیط رفت و برگشت
  • استقبال فرودگاهی
  •  اقامت هتل بهمراه صبحانه

 

در مواردی با پرداخت هزینه اضافه بعضی از تورها تخفیف مراکز دیدنی، گشت جزیره، رستورانها، پارک دلفینها و ... را همراه تور ارائه میکنند.

البته در بعضی از هتل ها که اکثرا 5 ستاره هستند وعده غذایی ناهار نیز ارائه میشود. اگه سوال دیگه ای داشتید با کمال میل آماده پاسخگویی هستیم.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
مطـالـــــب مـــفـــیــــد