تورهای پیشنهادی امروز ( شنبه 24 مهر 1400 )

4
5
2600 تومان 3100 تومان
3
4
2250 تومان 2600 تومان
4
5
3390 تومان 3600 تومان
  • تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران

تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران

تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران


کیش یکی از مهمترین جزایرایران است که سالانه گردشگران زیادی با تور کیش از جاذبه های کیش دیدن میکند. در اطراف جزیره کیش جزایر دیگری وجود دارد که اخیرا مورد توجه گردشگران قرار گرفته است یکی از این جزیره ها جزیره هندورابی میباشد که با توسعه پايدارگردشگري درهندورابي اين جزيره به مقصد اصلي گردشگران و بوم گردان كشور و منطقه تبديل خواهد شد.


به گزارش روابط عمومي امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش ، تبديل جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران و بوم گردان كشور و منطقه يكي از طرح هاي مهم توسعه گردشگري در سازمان منطقه آزاد كيش است كه با نگاه ويژه به حفظ طبيعت منحصر بفرد هندورابي و محيط زيست دريايي اجرا خواهد شد.
تنوع حيات وحش درهندورابي در كنار طبيعت بكر و و سواحل آن نقش موثري در تبديل اين جزيره توسعه نيافته به الگوي گردشگري پايدار در منطقه را داشته و حفظ جذابيت هاي طبيعي هندورابي در جلب گردشگران علاقمند به طبيعت و محيط زيست دريايي موثر است. دراين راستا با هدف پيشگيري از پيامدهاي منفي توسعه بر محيط زيست، تمام فعاليت هاي عمراني و توسعه اي  سرمايه گذاران بخش خصوصي و دولتي بر اساس طرح مديريت يكپارچه سواحل و محيط زيست جزيره هندورابي در اين منطقه اجرا مي شود .


زمان منطقه آزاد كيش نيز در راستاي توسعه پايدار جزیره هندورابي  تمام طرح هاي پيشنهادي را بر اساس شرايط اكولوژيك جزيره هندورابي ارزيابي مي كند و سرمايه گذاران و فعالان بخش خصوصي و دولتي  در دوره ساخت طرح هاي گردشگري و تفريحي و بهره برداري از اين طرح ها ملزم به رعايت قوانين و ضوابط محيط زيستي خواهند بود.
تعيين مناسبات و ضوابط زيست محيطي خاص در ساخت و سازها ، انتخاب مصالح همخوان با محيط ، طراحي هاي محيطي و داراي هويت بومي و توجه به سابقه تاريخي و فرهنگي و مشاركت با بوميان محلي،اين جزيره را به عنوان الگوي توسعه پايدار در كشور مطرح نموده و نمونه موفقي براي توسعه مكانهاي شبيه به هندورابي در ساير نقاط كشور خواهد بود.


لازم به ذكر است با توجه به لزوم حفظ جذابيت هندورابي و طرح مديريت محيط زيست آن ،  بخش وسيعي ازاين جزيره براي فضاي تفريحي گردشگران در نظر گرفته شده و تنها بخش محدودي از هندورابي به ايجاد امكانات و تاسيسات زيربنايي ،‌اماكن ارائه خدمات ضروري و پشتيباني و امكانات اقامتي اختصاص مي يابد.
اكوپارك و ساير پارك هاي موضوعي مانند پارك سلامت و انرژي از جمله  طرح هاي توسعه اي پيش بيني شده براي جزيره هندورابي است.

Coolبرای رزرو تور کیش اینجا کلیک کنید ما بهترین ، جدیدتری و ارزانترین تور ها ی کیش را به شما ارائه میدهیم

مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

کریمی
برای کاهش هزینه های سفر به کیش، تور کیش بهتر است یا یا سفر به صورت شخصی؟

مدیریت سایت

سلام جناب کریمی

معمولا اگر به صورت تور سفر کنید برای شما به صرفه تر هست و دلیل ارزانتر بودن تور نسبت به سفر شخصی هم موارد زیر است

  1. بیشتر هتل ها گارانتی اژانسی ها است و شما اگه به صورت جداگانه از هتل اقامت بگیرید، باید با نرخ برد هتل پرداختی انجام بدهید و اقامت بگیرید.
  2. بلیط هواپیما هم به همین صورت است و آژانسی ها صندلی هواپیما را چارتر می کنند.

بنابراین قیمت تمام شده تور کیش که شامل بلیط هواپیما و اقامت هتل هست، بسیار ارزانتر از قیمتی است که شخص بصورت جداگانه برای خرید بلیط و رزرو هتل هزینه می کندLaughing.

آقای ناصری

آب و هوای کیش چطوره؟ من خیلی گرمایی هستم و نمیتونم زیاد گرما رو تحمل کنم.

مدیریت سایت

همونطور که میدونید، کیش در محدوده مناطق گرم و خشک و تحت تاثیر آب و هوای بیابانی قرار داره و تابستانی طولانی و گرم و زمستانی کوتاه و ملایم داره.

هوای جزیره کیش از اواخر خرداد تا آبان ماه داغ و با رطوبت بالا می باشدFrown. بهترین زمان برای سفر هم برای کسانی که میخوان آب و هوای مطبوع کیش رو تجربه کنن، از اوایل دی تا اواخر اردیبهشت هست Laughing.

رضا

با سلام. داریم با دوستام برنامه سفر رو به کیش می چنیم.تعدادمون زیاده. شما پیشنهادی برای اجاره آپارتمان یا سوئیت توی کیش ندارید؟

مدیریت سایت

سلام آقا رضا.

اگر تعداد شما زیاد هست اجاره سوئیت معمولا براتون کمتر هزینه داره. البته باید نکاتی مانند نوع سفر، تعداد روزهای اقامت و تعداد افرادی که باهم سفر میکنید رو هم در نظر داشته باشد.

میتوانید در کیش سوئیت یا آپارتمان اجاره کنید. اینجور امکان آشپزی کردن رو هم دارید Laughing که هزینه رستوران رفتن توی هر وعده هم کمتر میشه.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
مطـالـــــب مـــفـــیــــد