تورهای پیشنهادی امروز ( یکشنبه 4 اسفند 1398 )

3
4
1050 تومان 1150 تومان
2
3
1880 تومان 2100 تومان
2
3
2330 تومان 2500 تومان
  • تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران

تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران

تور کیش جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران


کیش یکی از مهمترین جزایرایران است که سالانه گردشگران زیادی با تور کیش از جاذبه های کیش دیدن میکند. در اطراف جزیره کیش جزایر دیگری وجود دارد که اخیرا مورد توجه گردشگران قرار گرفته است یکی از این جزیره ها جزیره هندورابی میباشد که با توسعه پايدارگردشگري درهندورابي اين جزيره به مقصد اصلي گردشگران و بوم گردان كشور و منطقه تبديل خواهد شد.


به گزارش روابط عمومي امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش ، تبديل جزيره هندورابي به مقصد اصلي گردشگران و بوم گردان كشور و منطقه يكي از طرح هاي مهم توسعه گردشگري در سازمان منطقه آزاد كيش است كه با نگاه ويژه به حفظ طبيعت منحصر بفرد هندورابي و محيط زيست دريايي اجرا خواهد شد.
تنوع حيات وحش درهندورابي در كنار طبيعت بكر و و سواحل آن نقش موثري در تبديل اين جزيره توسعه نيافته به الگوي گردشگري پايدار در منطقه را داشته و حفظ جذابيت هاي طبيعي هندورابي در جلب گردشگران علاقمند به طبيعت و محيط زيست دريايي موثر است. دراين راستا با هدف پيشگيري از پيامدهاي منفي توسعه بر محيط زيست، تمام فعاليت هاي عمراني و توسعه اي  سرمايه گذاران بخش خصوصي و دولتي بر اساس طرح مديريت يكپارچه سواحل و محيط زيست جزيره هندورابي در اين منطقه اجرا مي شود .


زمان منطقه آزاد كيش نيز در راستاي توسعه پايدار جزیره هندورابي  تمام طرح هاي پيشنهادي را بر اساس شرايط اكولوژيك جزيره هندورابي ارزيابي مي كند و سرمايه گذاران و فعالان بخش خصوصي و دولتي  در دوره ساخت طرح هاي گردشگري و تفريحي و بهره برداري از اين طرح ها ملزم به رعايت قوانين و ضوابط محيط زيستي خواهند بود.
تعيين مناسبات و ضوابط زيست محيطي خاص در ساخت و سازها ، انتخاب مصالح همخوان با محيط ، طراحي هاي محيطي و داراي هويت بومي و توجه به سابقه تاريخي و فرهنگي و مشاركت با بوميان محلي،اين جزيره را به عنوان الگوي توسعه پايدار در كشور مطرح نموده و نمونه موفقي براي توسعه مكانهاي شبيه به هندورابي در ساير نقاط كشور خواهد بود.


لازم به ذكر است با توجه به لزوم حفظ جذابيت هندورابي و طرح مديريت محيط زيست آن ،  بخش وسيعي ازاين جزيره براي فضاي تفريحي گردشگران در نظر گرفته شده و تنها بخش محدودي از هندورابي به ايجاد امكانات و تاسيسات زيربنايي ،‌اماكن ارائه خدمات ضروري و پشتيباني و امكانات اقامتي اختصاص مي يابد.
اكوپارك و ساير پارك هاي موضوعي مانند پارك سلامت و انرژي از جمله  طرح هاي توسعه اي پيش بيني شده براي جزيره هندورابي است.

Coolبرای رزرو تور کیش اینجا کلیک کنید ما بهترین ، جدیدتری و ارزانترین تور ها ی کیش را به شما ارائه میدهیم

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 43 67 43 67

سمانه
سلام. میخواستم درباره قیمت تفریحات کیش اطلاعات دست بیارم. که به چه صورت هست؟ قیمت تفریحات آبی مثل جت اسکی ، غواصی و ... چقدر است؟

مدیریت سایت

سلام سمانه جان.

معمولا در هتل های کیش غرفه هایی برای گشت های روزانه مسافران در نظر گرفته می شود که میتوانید از این طریق اقدام کنید و همیشه تخفیفاتی هم برای مسافران در نظر گرفته می شود.

قیمت این تفریحات تقریبا در تمام کلوپ ها یکسان هستند. میتوانید از مطلبی که در سایت هست جزییات قیمت ها را ببینید. قیمت تفریحات در کیش Laughing

رضا

با سلام. داریم با دوستام برنامه سفر رو به کیش می چنیم.تعدادمون زیاده. شما پیشنهادی برای اجاره آپارتمان یا سوئیت توی کیش ندارید؟

مدیریت سایت

سلام آقا رضا.

اگر تعداد شما زیاد هست اجاره سوئیت معمولا براتون کمتر هزینه داره. البته باید نکاتی مانند نوع سفر، تعداد روزهای اقامت و تعداد افرادی که باهم سفر میکنید رو هم در نظر داشته باشد.

میتوانید در کیش سوئیت یا آپارتمان اجاره کنید. اینجور امکان آشپزی کردن رو هم دارید Laughing که هزینه رستوران رفتن توی هر وعده هم کمتر میشه.

یاسمن
کدوم رستوران های کیش را برای صرف غذا پیشنهاد میدید و قیمت ها و کیفیت رستوران ها به چه صورت هست؟

مدیریت سایت

یاسمن خانم سلام.

رستوران های کیش متفاوت هستند.

  • رستوران های همراه با موزیک زنده
  • رستورانهای معمولی

قیمت غذا در رستورانهای با موزیک زنده با توجه به کیفیت گروه موسیقی و اجرای آن متفاوت بوده و حداقل 4 برابر رستورانهایی است که فقط سرو غذا دارند. Surprised

با توجه به جزیره بودن کیش و اینکه بیشتر مواد اولیه از شهرهای دیگر به این جزیره می آید کیفیت غذاها معمولی بوده و در رستورانها نباید انتظار بالایی داشته باشید. 

محمدطه
با سلام و خسته نباشید. شما تور اقساطی هم برگزار می کنید؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


قبلا تور کیش بصورت اقساط ارائه می شد اما بدلیل بدعهدی برخی از مشتریان دیگر ارائه چنین تور هایی امکان پذیر نیست.
شما می توانید بجای آن از تور های افری و ارزون ما استفاده کنید تماس بگیرید.