تورهای پیشنهادی امروز ( شنبه 6 آذر 1400 )

3
4
3070 تومان 3400 تومان
3
4
2650 تومان 2980 تومان
  • خانه هنر برای هنرمندان کیش

خانه هنر برای هنرمندان کیش

خانه هنر برای هنرمندان کیش

 چهارمين نشست هنرمندان كيش عصر يكشنبه هفتم ارديبهشت در سالن خليج فارس مركز همايش هاي بين المللي كيش با حضور علي اصغر مونسان مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش و جمعي از معاونان و مديران اين سازمان، حجت الاسلام محمدعلی زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور برگزار شد.
در اين نشست علي اصغر مونسان مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش با اشاره به جايگاه والاي هنرمندان در جوامع و كشورهاي مختلف و كشورمان حمايت از هنرمندان كيش و بهره گيري از توانايي آنان در خلق آثاري كه در جذب گردشگر موثر است  و رونق بخشيدن به هنر در اين جزيره زيبا در دستور كار اين سازمان قرار دارد.


مونسان با بيان اين كه تهيه سند راهبردي فرهنگي و توسعه فضاهاي فرهنگي در كيش در حال انجام است گفت: اقدامات زير ساختي در اين حوزه درحال انجام است و با اختصاص و بازسازي ساختماني كه قدمت تاريخي دارد و در ساحل مرجان واقع شده استبعنوان خانه هنرمندان کیش میشود.
وي ايجاد تشكل و ساماندهي هنرمندان ، صدور كارت شناسايي جهت شناسايي و ارتباط موثر با هنرمندان و بهره گيري از هنر آنان در برنامه هاي مختلف را از جمله اقدامات اين سازمان عنوان كرد و گفت: امكانات و بودجه اختصاصي سازمان منطقه آزاد كيش در زمينه فرهنگي و هنري فقط مختص به منطقه كيش و هنرمنداني است كه در اين جزيره هنر نمايي مي كنند.
مونسان در پايان از هنرمندان كيش درخواست كرد تا موضوعات جديد همچون فرهنگ دوچرخه سواري را به عنوان شاخص هاي جديد كيش معرفي كنند و در اين زمينه پيشتاز باشند.
همچنين حجت الاسلام محمدعلی زم معاون فرهنگی و اجتماعی دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور در اين نشست با بيان اين كه هنر در جزيره كيش به عنوان يك ركن در پايداري اين منطقه جلوه نمايي مي كند و اين مستمر خواهد بود به شرطي كه هنرمند صاحب حرف، سخن، نگاه و شناخت و معرفت باشد.
حجت الاسلام زم تاكيد كرد: هنري ماندگار است كه برخوردار از انديشه و برگرفته و برخاسته از جان باشد و هيچ انديشه اي در تاريخ ماندگار نيست مگر آن كه آن انديشه در قالب هنر بيان شود.
همچنين ابراهيم رضواني معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان منطقه آزاد كيش در اين نشست با ذكر حديثي از حضرت علي(ع) كه فرمودند:" ارزش آدم ها به اندازه همتشان است "گفت: هم اينك وعده سازمان منطقه آزاد كيش در ايجاد تشكل و ساماندهي هنرمندان محقق شده و اين حاصل تلاش و همت شما هنرمندان كيش است.   
همچنين در اين نشست هنرمندان با اجراي برنامه بهاريه با ضرب زورخانه و نيز دف نوازي حاضران را وجد آوردند.
در پايان مراسم لوح تقدير و هدايا از سوي سازمان منطقه آزاد كيش به هنرمندان اهدا شد و از كارت هاي شناسايي هنرمندان كيش رونمايي و به آنان واگذار شد.
در پايان اين نشست نيز مونسان مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش از نمايشگاه آثار هنرمندان كيش بازديد و بر بهره گيري از هنر هنرمندان كيش در زيبا سازي شهري تاكيد كرد.


مطـالـــــب مـــفـــیــــد
سارنگ پرواز ایرانیان

با مجوز رسمی 23012201396002378

زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و گردشگری

سال هاست در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم.
  • کاملا شرایط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعی مان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 86 01 36 31

مهدی زاده

سلام. توی سفر کیش مادر بزرگم همراه ماست که بخاطر سنش نمیتونه غذای بیرون بخوره ، وسایل و امکاناتی در هتل یا ویلا ها برای طبخ یا گرم کردن غذای آماده وجود دارد ؟ اگر نیست چه وسیله ای میتونیم بیاریم  که هم بتوانیم توی هواپیما ببریم و هم اونجا استفاده کنیم ( برای تهیه غذای کم - برقی یا گازی) ممنون.

مدیریت سایت

سلام جناب مهدی زاده.

شما برای اینکه بخواهید خودتان طبخ داشته باشید باید در سوییت شخصی اقامت بگیرید که گاز و ماکروفر دارند و به راحتی میتونید در اختیار داشته باشید و وسایل هم برای آشپزی هم داره. اما این امکانات در هتل ها مقدور نیست چون اتاق ها گاز ندارند.

ندا
اولین باره که میخوام به کیش برم بعد از رسیدن به فرودگاه باید چکار کنم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

 بعد از اینکه بار خود را در فرودگاه تحویل گرفتید به سمت قسمت خروجی فرودگاه كیش هدایت می شوید.معمولا نمایندگان هتل ها در انتهای راهرو یا مقابل درب خروجی فرودگاه منتظر مسافران هستند تا آنها را به هتل برسانند. نماینده هتل خود را پیدا و خود را به ایشان معرفی نمایید تا راهنماییتان نمایند. Laughing


در صورتیکه نماینده هتل شما در فرودگاه حاضر نبود
Undecided می توانید با هتل مربوطه تماس بگیرید یا از تاکسی برای رفتن به هتل استفاده نمایید. 

امیدورام سفر خوبی داشته باشید.

محمدی
ساعت پروازم جوریه که زودتر از ساعت تحویل اتاق می رسم و دیرتر از ساعت تخلیه اتاق برمی گردم،چکار کنیم؟

مدیریت سایت

سلام دوست عزیز.

  • شما میتوانید هنگام ورود چمدان های خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان تحویل اتاق برای پیدا آشنایی به محیط اطراق هتل گشت بزنید .
  • هنگام تخلیه اتاق هم میتوانید به کارهای باقیمانده تان برسید یا در جزیره بگردید. یا هزینه اقامت مازاد که معادل هزینه نمیروز تا ساعت 17 است را پرداخت نمایید.

سفر خوبی داشته باشید.

 

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
مطـالـــــب مـــفـــیــــد