تورهای پیشنهادی امروز ( شنبه 16 فروردین 1399 )

3
4
1050 تومان 1150 تومان
2
3
1880 تومان 2100 تومان
2
3
2330 تومان 2500 تومان
  • افزايش درآمد گمرك كيش

افزايش درآمد گمرك كيش

افزايش درآمد گمرك كيشبه گفته صادق جلالي مدير گمرك كيش، درآمد گمرك سازمان منطقه آزاد كيش درسال گذشته  نسبت به سال نود و يك ،  106 درصد رشد داشته و بيش از دو برابر افزايش يافت.


صادق جلالي مدير گمرك كيش با بيان اينكه اين افزايش بيشتر در نيمه دوم سال گذشته بوده است افزود : درآمد گمرك كيش در شش ماهه دوم پارسال نسبت به شش ماه نخست 117 درصد رشد داشته است .
بر اساس اين گزارش در آمد گمرك كيش درسال 92 از بخش واردات حدود 152ميليارد ريال و در بخش صادرات بيش از 8 ميليارد ريال بوده است.
از جمله مهم ترين دلايل رشد درآمد گمرك كيش در سال گذشته سياست هاي حمايتي ،‌اجراي طرح هاي تشويقي براي سرمايه گذاران ، تجار و بازرگانان و شركت هاي مهم نفتي ، بهره گيري از روش هاي سريع ترخيص كالا و كاهش بروكراسي هاي اداري در جهت تشويق تجار و بازرگانان براي ترخيص كالاهاي خود در اين منطقه و ثبات نرخ ارز در ماهاي گذشته بوده است.
مدير گمرك سازمان منطقه آزاد كيش اظهار داشت : تجار و بازرگانان با ترخيص كالاي خود در منطقه آزاد كيش نسبت به ساير گمركات كشور15 درصد سود بازرگاني كمتري پرداخت مي كنند و ما نيز با سياست هاي تشويقي مناسب از جمله  تخفيف هزينه هاي انتقال كالا زمينه تمايل بيشتر آنان براي ترخيص كالاها در منطقه آزاد كيش را فراهم مي كنيم.


وي افزود: ارزيابي و ارزش گذاري سريع محموله هاي تجاري در كوتاه ترين مدت در گمرك جزیره كيش  بدون پياده سازي و انبار كردن كالاها در انبار گمرك  و حمل يكسره آن ، به ميزان قابل توجهي هزينه هاي انتقال كالا را براي تجاركاهش داده و سرعت ترخيص را افزايش مي دهد كه در نهايت موجب رضايت تجار و بازرگانان و افزايش تمايل آنها براي فعاليت در اين منطقه خواهد شد.  
جلالي گفت: درآمد گمرك در فروردين امسال نسبت به فروردين سال 1392 نيز 33 درصد رشد داشت و اين در حالي است كه در سال هاي گذشته درآمد گمرك در فروردين كاهش مي يافت.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 43 67 43 67

آقای حامدی
میخواستم همراه با خانواده نیمه اول دیماه یک سفری به کیش برم دو شب از یکی از هتل های کیش بصورت رایگان میتونم استفاده کنم ولی بقیه هزینه ها با خودم است لطف کنید راهنمایی بفرمائید اگر بخوام سه یا چهار شب توی کیش باشم و دو شب هتل رایگان خودم رو هم استفاده کنم باید چیکار کنم؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز

 در این مورد مشکلی وجود نداره. شما میتونید از هتلتون استفاده کنید و برای 2 شب بعدی در هتلی که میخواید رزرو بگیرید.

.راجع پرواز صبحتی نکردید .پرواز رو هم که جدا باید بردارید

.
متین

یک هتل رو برای مدت اقامتم در کیش انتخاب کردم، ولی هرکسی یه چیزی گفته دربارش چکار کنم؟ آیا نظرات موثق هستند؟

مدیریت سایت

سلام عزیزم.

سلیقه ها متفاوت هست و آپشن هایی که برای یک نفر مهم هست ممکنه برای شخص دیگه ای بی اهمیت باشه. به هر حال هرکسی نظرش رو اعلام میکنه.

بهترین کار این است که موارد کلی و مهم را در نظر بگیرید. مواردی مانند: 

  • نوع اتاق
  • نظافت و پاکیزگی هتل
  • مکان هتل

اگر قصد گشت و گذار دارید این نکات برای انتخاب هتل کافی است چون به هر حال وقت زیادی را در هتل نمی گذرانیدLaughing. در صورت نیاز با مشاوران ما تماس بگیرید.

سها
مدت زمان پرواز کیش چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز پرواز تهران به کیش حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و در این پروازها معمولا یک وعده غدایی سبک سرو می شود.
علی

قیمت ها در کیش به چه صورت هست؟ میخوام برای خودم توی کیش لباس بخرم، قیمت ها به صرفه هست؟

 

مدیریت سایت

علی آقا سلام.

معمولا قیمت مواد مصرفی و خدمات مثل شامل مواد غذایی، رستورانها، میوه، حمل و نقل کمی گرونتر از تهران هست. قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ تاپ، موبایل، دوربینهای دیجیتال تقریبا بدون اختلاف و گاهی کمی گرانتر است.

اما قیمت پوشاک 10 تا 20 درصد ارزانتر است. البته ممکن است آفر نیز وجود داشته باشد، که در این صورت میتونید لباس از برندهای مختلف و معتبر رو با قیمت های مناسب تری خریداری کنید.