تورهای پیشنهادی امروز ( پنجشنبه 19 تیر 1399 )

2
3
580 تومان 790 تومان
  • افزايش درآمد گمرك كيش

افزايش درآمد گمرك كيش

افزايش درآمد گمرك كيشبه گفته صادق جلالي مدير گمرك كيش، درآمد گمرك سازمان منطقه آزاد كيش درسال گذشته  نسبت به سال نود و يك ،  106 درصد رشد داشته و بيش از دو برابر افزايش يافت.


صادق جلالي مدير گمرك كيش با بيان اينكه اين افزايش بيشتر در نيمه دوم سال گذشته بوده است افزود : درآمد گمرك كيش در شش ماهه دوم پارسال نسبت به شش ماه نخست 117 درصد رشد داشته است .
بر اساس اين گزارش در آمد گمرك كيش درسال 92 از بخش واردات حدود 152ميليارد ريال و در بخش صادرات بيش از 8 ميليارد ريال بوده است.
از جمله مهم ترين دلايل رشد درآمد گمرك كيش در سال گذشته سياست هاي حمايتي ،‌اجراي طرح هاي تشويقي براي سرمايه گذاران ، تجار و بازرگانان و شركت هاي مهم نفتي ، بهره گيري از روش هاي سريع ترخيص كالا و كاهش بروكراسي هاي اداري در جهت تشويق تجار و بازرگانان براي ترخيص كالاهاي خود در اين منطقه و ثبات نرخ ارز در ماهاي گذشته بوده است.
مدير گمرك سازمان منطقه آزاد كيش اظهار داشت : تجار و بازرگانان با ترخيص كالاي خود در منطقه آزاد كيش نسبت به ساير گمركات كشور15 درصد سود بازرگاني كمتري پرداخت مي كنند و ما نيز با سياست هاي تشويقي مناسب از جمله  تخفيف هزينه هاي انتقال كالا زمينه تمايل بيشتر آنان براي ترخيص كالاها در منطقه آزاد كيش را فراهم مي كنيم.


وي افزود: ارزيابي و ارزش گذاري سريع محموله هاي تجاري در كوتاه ترين مدت در گمرك جزیره كيش  بدون پياده سازي و انبار كردن كالاها در انبار گمرك  و حمل يكسره آن ، به ميزان قابل توجهي هزينه هاي انتقال كالا را براي تجاركاهش داده و سرعت ترخيص را افزايش مي دهد كه در نهايت موجب رضايت تجار و بازرگانان و افزايش تمايل آنها براي فعاليت در اين منطقه خواهد شد.  
جلالي گفت: درآمد گمرك در فروردين امسال نسبت به فروردين سال 1392 نيز 33 درصد رشد داشت و اين در حالي است كه در سال هاي گذشته درآمد گمرك در فروردين كاهش مي يافت.

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 43 67 43 67

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
سها
مدت زمان پرواز کیش چقدر است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز پرواز تهران به کیش حدود یک ساعت و نیم طول می کشد و در این پروازها معمولا یک وعده غدایی سبک سرو می شود.
متین

یک هتل رو برای مدت اقامتم در کیش انتخاب کردم، ولی هرکسی یه چیزی گفته دربارش چکار کنم؟ آیا نظرات موثق هستند؟

مدیریت سایت

سلام عزیزم.

سلیقه ها متفاوت هست و آپشن هایی که برای یک نفر مهم هست ممکنه برای شخص دیگه ای بی اهمیت باشه. به هر حال هرکسی نظرش رو اعلام میکنه.

بهترین کار این است که موارد کلی و مهم را در نظر بگیرید. مواردی مانند: 

  • نوع اتاق
  • نظافت و پاکیزگی هتل
  • مکان هتل

اگر قصد گشت و گذار دارید این نکات برای انتخاب هتل کافی است چون به هر حال وقت زیادی را در هتل نمی گذرانیدLaughing. در صورت نیاز با مشاوران ما تماس بگیرید.

صادقی
شنا در آبهای جزیره کیش خطرناک است یا میتوانیم به راحتی در هر منطقه ای شنا کنیم؟

مدیریت سایت

آقای صادقی سلام.

 باوجود اینکه درحالت معمول آبهای ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی خطر است. توصیه ما این است برای شنا از مکانهای مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده استفاده نمایید. کوسه هایی که بعضا در ساحل کیش دیده میشوند از ماهی های کوچک تغذیه می کنند و برای شناگران خطری ندارند.