تورهای پیشنهادی امروز ( دوشنبه 16 تیر 1399 )

2
3
590 تومان 700 تومان
2
3
1090 تومان 1300 تومان
  • جزیره کیش در تعطیلات نوروز 93

جزیره کیش در تعطیلات نوروز 93

Coolپیش بینی ورود حدود سیصد هزار گردشگر نوروزی به جزیره کیش


مدير عامل شرکت سرمايه گذاري و توسعه کيش در نشست خبري با اعلام اين مطلب گفت:در تعطيلات نوروزي امسال حدود يکصد و سي هزار گردشگر با هزار و نهصد پرواز در مسير کيش و ساير شهر هاي کشور جابجا خواهند شد. همچنین مسافران مسير دريايي نيز از بنادر لنگه، آفتاب و چارک با انواع شناورها به کيش سفر خواهند کردکه پیش بینی میشود حدود يکصد و سي هزار نفر نيز از مسير دريايي به کيش سفر کنند.

تعطیلات نوروز در کیش

بهي زادي گفت: پيش بيني مي شود کیش در تعطيلات نوروزي حدود پانزده هزار دستگاه خودرو را در خود جای دهد. هر روز ده هزار مسافر و يک هزار و دويست دستگاه خودرو با انواع شناورها  از مبادي ورودي به کيش مي آيند.مدير عامل شرکت سرمايه گذاري و توسعه کيش با اشاره به دريافت عوارض از خودروهاي ورودي گفت: امسال از هر خودرو مبلغ يک ميليون ريال و از هر مسافر يکصد و پنجاه هزار ريال عوارض ورودي به کيش دريافت خواهد شد.

 

تعطیلات نوروز در کیش
 لازم بذکر است مصلاي کيش براي اسکان موقت گردشگران نوروزي کیش آماده شده و در اين مکان از بيست و پنجم اسفند دو هزار و پانصد تخته چادر نصب خواهد شد.
مدير عامل شرکت سرمايه گذاري و توسعه کيش در خصوص تور هندورابي نيز گفت: برخي از کارهاي زير بنايي در جزيره هندورابي آغاز شده و براي گردشگران کيش سفر يک روزه به هندورابي پيش بيني شده است. وي از برگزاري مسابقات مختلف ورزشي در تعطيلات نوروزي هم خبر داد و گفت:دوچرخه سواري ،پرواز بادبادکها ،طناب کشي ، پياده روي خانوادگي ،مچ اندازي و هنرهاي فردي از جمله برنامه هاي ورزشي براي تعطيلات نوروزي کيش است.     

مطـالـــــب مـــفـــیــــد

سعادت سير گيتی با مجوز رسمی 399385

زیر نظرسازمان میراث فرهنگی و گردشگری سال هاست

در زمینه برگزاری تور کیش فعالیت دارد، و همیشه در تلاش بوده است که با ارائه بهترین خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید. چراکه میدانیم هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از نگهداری مشتریان سابقمان می باشد.

و در این راستا همیشه

نکات زیر را در نظر داریم :

  • با خوشحالی پاسخگوی تمامی سوالات شما هستیم
  • کاملا شرابط شما را شنیده و متناسب با آن آپشن های خوب را معرفی خواهیم کرد.
  • با توجه به فرصت های موجود بازار قیمت های آفری را نیز به شما پیشنهاد خواهیم داد.
  • سعیمان بر این است که به موقع پاسخگوی مشتریانمان باشیم.
  • قرارداد استاندارد به مشتریان ارائه داده و ملزم به رعایت و ارائه کامل آن می باشیم.
  • 021 43 67 43 67

ماکان
برای سفر به کیش مناسبترین زمان از نظر آب و هوا چه زمانی است؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دوست عزیز


از نظر آب و هوا مناسبترین زمان برای سفر به جزیره کیش از اوائل دی ماه تا اواخر ماه اردیبهشت می باشد. هوای کیش در این ماهها بسیار مطلوب است و مطمئنا در این زمان سفر لذت بخشی را تجربه خواهید کرد.

برای اینکه اطلاعات بیشتری بدست آروید میتوانید به صفحه آب و هوای کیش مراجعه کنید.

حامی
آیا نرخ تورها ثابت هست ؟ و اینکه چرا در اکثر سایت ها قیمت قطعی تور ذکر نمی شود؟

مدیریت سایت

با سلام خدمت شما دلیل نذاشتن هزینه در سایت این است که نرخ ها ثابت نیستند و هر روز تغییر نرخ داریم. به این دلیل برای رزرو باید با دفتر هماهنگ کنید.
آقای طیبی
هزينه بردن خودرو به کيش از چارک چقدر است؟

مدیریت سایت

 

جناب آقای طیبی

  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 650 هزار ریال و هزینه هر سرنشین 350 هزار ریال در نظر گرفته شده است. برای افراد زیر پنج سال و راننده هزینه ای دریافت نمی شود.Laughing
  • هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر آفتاب به کیش برای خودرو با راننده و بدون سرنشین یک میلیون و 550 هزار ریال و هر سرنشین 350 هزار ریال است. از افراد زیر پنج سال و راننده نیز هزینه ای دریافت نخواهد شد.
  •  هزینه حمل توسط لندینگ کرافت در مسیر بندر لنگه به کیش و بالعکس برای خودرو بدون راننده و سر نشین دو میلیون و 180 هزار ریال، سرنشین و راننده 900 هزار ریال و مسافر روی عرشه 810 هزار ریال عنوان شده است. افراد زیر دو سال نیز می توانند به صورت رایگان تردد کنند.

مهسا
سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم هنگام عاشورا وتاسوعا شبهای تفریحی کیش همچنان پابرجاست ؟؟؟

مدیریت سایت

سلام به شما. خیر دوست عزیز. در تمامی مراسم سوگواری ار جمله ایام محرم و صفر مراکز تفریحی بسته هستند.